کامپوزیت دندان اقساطی در کلینیک تخصصی عرشیان

داشتن یک لبخند زیبا هر فردی را ترغیب به انجام کامپوزیت دندان می نماید. گاها هزینه های این روش افراد را از انجام آن باز می دارد. در کلینیک تخصصی عرشیان این افتخار را داریم برای رضایت مراجعه کنندگان، کامپوزیت دندان اقساطی ارائه دهیم. به این صورت نگرانی برای پرداخت هزینه ها نداشته باشید. برای مراجعه به کلینیک با شماره تماس های ارائه شده در ارتباط باشید. برای آگاهی از شرایط اقساط با این مقاله همراه باشید.

کامپوزیت دندان اقساطی

مزایای کامپوزیت دندان اقساطی

بسیار مشاهده شده است که افرادی که به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می نمایند، به دلیل هزینه های بالایی که انجام خدمات دندانپزشکی دارد پشیمان می شوند. کلینیک شبانه روزی عرشیان برای راحتی حال این مراجعه کنندگان، کامپوزیت دندان را به صورت اقساطی ارائه می دهد. زیباجویان عزیزی که به دنبال خدمات کامپوزیت دندان اقساطی هستند، می توانند این موضوع را با کلینیک در میان بزارند.

داشتن لبخند زیبا، خواسته افراد زیادی از جامعه است اما گاهی وجود مشکلات دندان مانند زردی دندان ها، شکستگی آن ها و … می تواند افراد را از داشتن این زیبایی محروم نماید. به همین منظور روش کامپوزیت دندان به عنوان یکی از روش های اصلاح لبخند می تواند کمک کننده باشد. ما در کلینیک عرشیان این امکان را برای همه افراد به وجود آوردیم تا با پرداخت قسطی هزینه های کامپوزیت دندان، در کمترین زمان ممکن مشکلات دندان خود را برطرف نمایند . و همچنین نگرانی برای این موضوع نداشته باشند.

یکی از مهم ترین مزایای کامپوزیت دندان اقساطی، انجام کار زیبایی بلافاصله و بدون از دست دادن زمان است. اگر شما برای اینکار هزینه کافی ندارید و از طرفی مصمم هستید که در کمترین زمان این کار را انجام دهید، این نوع پرداخت برای شما مناسب می باشد: برای مشاهده قیمت ها روی لینک مقابل کلیک کنید: دندانپزشکی شبانه روزی سرسبز

آیا کامپوزیت دندان اقساطی در کیفیت کار تاثیر دارد؟

قبل از هرچیزی نکته ای که قابل ذکر است به هیچ عنوان کامپوزیت دندان اقساطی به معنای کاهش افت کیفیت نیست. در هر شرایطی تمام تلاش تیم ما ارائه خدمات با کیفیت می باشد. این موضوع که ما قصد داریم خدمات کامپوزیت را به صورت اقساطی هم ارائه دهیم، صرفا جهت رعایت حال عزیزانی است که توانایی پرداخت هزینه ها را به صورت یکجا ندارند. خدمات کامپوزیت دندان اقساطی نیز همچون سایر خدمات کلینیک با کیفیت عالی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد.

همچنین ما خدمات خود را با ضمانت یکساله ارائه می دهیم. این اطمینان را به شما داده که خدمات به بهترین نحو ارائه می گردد.بنابراین توصیه می شود وقت خود را صرف یافتن کلینیک ارزان و یا کامپوزیت های بی کیفیت و نامرغوب نکنید.برند کامپوزیتی که انجام می دهید در هزینه ها تاثیر گذار است. ما در کلینیک عرشیان از بهترین برند های موجود با تنوع قیمتی استفاده می کنیم.

برای اطلاع دقیق از هزینه ها به این مقاله مراجعه نمایید : هزینه خدمات دندانپزشکی عرشیان

شرایط اقساطی کامپوزیت دندان

برای بهره مندی از شرایط اقساطی بعد از مراجعه به کلینیک ابتدا مورد معاینه قرار می گیرید. سپس هزینه خدماتی که نیازمندید مشخص می گردد. با توجه به میزان خدماتی که دریافت خواهید کرد، بخشی از هزینه ها را ابتدا پرداخت می کنید. سپس با توجه به هزینه باقی مانده، تعداد اقساط و میزان هر یک مشخص می شود. این اقساط به صورت ماهانه می باشد.

بعد از مشخص شدن هزینه دقیق و تعداد اقساط، شما باید یک قرار دادی متشکل از تعهدادتان امضا نمایید. در این قرار داد قید شده که در چه تاریخی و به چه صورت باید اقساط خود را بپردازید.شما متعهد خواهید شد که اقساط خود را به موقع بپردازید.زیرا عدم پرداخت به موقع شما را مشمول جریمه خواهد کرد.

هزینه کامپوزیت دندان

همانطور که پیشتر اشاره شد هزینه کامپوزیت دندان با توجه به تعداد دندان ها و فک، برند مورد استفاده متفاوت می باشد. این هزینه ها در کلینک های مختلف نیز متفاوت است. همچنین یکی دیگر از تفاوت هزینه ها، کامپوزیت دندان اقساطی یا نقدی است. هزینه های اقساطی معمولا کمی بیشتر است.میزان بیشتر بودن هزینه با توجه به شرایط اقساطی کامپوزیت دندان هر فردی متفاوت است.

برای مثال هزینه هر واحد کامپوزیت اولترانت آمریکا در کلینیک عرشیان یک میلیون و دویست هزارتومان می باشد که می توانید با تخفیف ویژه کلینیک با قیمت هفتصد و پنجاه هزارتومان آن را دریافت نمایید. همچنین هزینه برند های دیگر در بازه ای بین هشتصد و پنجاه هزارتومان الی یک میلیون و چهارصد هزار تومان متفاوت است. در این قیمت ها تخفیف نیز اعمال می گردد. برای استفاده از کامپوزیت دندان اقساطی، قیمت ها متفاوت می باشد.

برای اطلاع از شرایط دقیق اقساط، همانطور که اشاره شد در ابتدا باید معاینه شوید. برای تعیین وقت معاینه با شماره های موجود در سایت در تماس باشید. ما در کلینیک به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای همه امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان به صورت اقساطی وجود دارد؟

بله، هیچ محدودیتی برای اقساط وجود ندارد. اما شما باید شرایط لازم برای این کار را داشته باشید. در درجه اول اعتبار کافی برای این نوع خدمات را داشته باشید. اگر ضمانت لازم جهت انجام این نوع پرداخت را داشته باشید، قطعا گزینه مناسبی برای شرایط اقساطی هستید.

همچنین با توجه به اینکه خدمات کامپوزیت در این مرکز با ضمانت ارائه می شود، اگر قبل از اتمام اقساط، کامپوزیت شما با مشکل روبرو شد، می توانید پرداخت اقساط را به تعویق بیاندازید.

چرا کامپوزیت دندان اقساطی؟

شاید شما هم با افرادی روبرو شده اید که دندان های زردی دارند. یا افرادی که دچار شکستگی دندان شده اند. زردی دندان در افراد سیگاری شایع می باشد. در برخی نیز به صورت ارثی این عارضه به وجود آمده است. به این معنا که از ابتدا دندان های آن ها رنگ زردی داشته است. قطعا در مواجه با این افراد توجه شما به دندان ها جذب شده و احساس ناخوشایندی داشته اید. روش های اصلاح طرح لبخند همچون کامپوزیت و لمینت به کمک این افراد آمده است.

اما دیده شده افرادی به دلیل هزینه های بالای این روش ها، قید این کار را زده اند. ما در کلینیک عرشیان واقع در چهارراه سرسبز، خدمات کامپوزیت دندان را به صورت اقساطی هم ارائه می دهیم.متاسفانه دیده شده مراکزی با جلب مشتری از طریق تبلیغات گسترده کامپوزیت اقساطی، مشتریان را جلب کرده و سپس از مواد نامرغوب برای این کار استفاده می کنند. این مواد نه تنها ماندگاری زیادی ندارند، بلکه موجب به خطر افتادن سلامتی دهان و دندان نیز می گردند. ما در کلینیک برای خدمات خود تا یک سال ضمانت ارائه می دهیم.برای اطمینان از این موضوع می توانید نمونه کارهای قبلی کلینیک را مشاهده نمایید:

نمونه کارهای کامپوزیت دندان

چه افرادی می توانند از کامپوزیت بهره ببرند؟

در درجه اول افرادی که دچار شکستگی دندان ها، فاصله بین دندان ها و زردی دندان هستند می توانند از این روش استفاده نمایند. اما ممنوعیتی که وجود دارد این است که این افراد نباید مشکلات دهان و دندان همچون عفونت لثه و یا پوسیدگی دندان باشند. همچنین در افرادی که لثه ضعیفی دارند این روش نتیجه مطلوبی را به دنبال نخواهد داشت. نکته بعدی این که افراد سیگاری بعد از انجام این روش باید سیکار را ترک نمایند. سیگار می تواند به کامپوزیت ها آسیب برساند.

افرادی که دارای مشکلات مربوط به دهان و دندان هستند، بعد از برطرف کردن آن می توانند از کامپوزیت استفاده نمایند. برای مثال افرادی که مشکل ریشه دندان یا پوسیدگی دندان دارند، ابتدا باید به این موارد رسیدگی نمایند.

کامپوزیت دندان اقساطی

تعداد جلسات لازم برای کامپوزیت

این روش معمولا در یک جلسه انجام می شود. در جلسه معاینه پزشک درباره مشکلات احتمالی لثه و دندان ها صحبت خواهد کرد. سپس بعد از مشخص شدن تعداد دندان ها و برند کامپوزیت کار شروع می گردد. متخصص کامپوزیت، مواد را با مهارت خاصی بر روی دندان ها قرار می دهد و به آن ها فرم می دهد. کامپوزیت که فرم مطلوب را به دست آورد، با استفاده از نور مخصوصی سفت می گردد. بعد از پولیش دندان و سایر کار های لازم شما می توانید به منزل برگردید.

طول عمر کامپوزیت دندان

وقتی افراد هزینه زیادی را برای انجام این روش پرداخت می کنند، متقابلا خواهان ماندگاری بیشتر این روش هستند. عوامل زیادی به طول عمر کامپوزیت ها بستگی دارد. برخی از این عوامل به خود فرد و نحوه مراقبت بعد از آن بستگی دارد. طول عمر کامپوزیت ها حداقل ۵ سال می باشد. رعایت مواردی می تواند ماندگاری آنها را افزایش دهد. در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم.

مرغوبیت مواد : کامپوزیت های مورد استفاده باید از برند معتبر و مواد مناسب تهیه شده باشند. بنابراین حتما درباره برند مورد استفاده و مرغوبیت آن از متخصص کامپوزیت دندان بپرسید. قطعا کلینیکی که برای این کار انتخاب می کنید انواع مختلفی از برندها را دارد. با توجه به قیمت های آن و کیفیتشان می توانید یک مورد را انتخاب نمایید. مراجعه به کلینیک معتبر می تواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد که مواد مناسبی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه قرار گیری کامپوزیت ها: از مواد کامپوزیتی باید به بهترین شکل استفاده گردد. این کار باید توسط یک دندانپزشک ماهر و باتجربه انجام پذیرد. در انتخاب متخصص کامپوزیت دندان دقت لازم داشته باشد. فراموش نکنید وعده کامپوزیت دندان اقساطی همیشه به معنای کیفیت پایین نیست. درباره متخصصی که این کار را انجام می دهد حتما بپرسید.

رعایت بهداشت دهان و دندان: از موارد بسیار تاثیرگذار در عمر کامپوزیت دندان، رعایت بهداشت دهان و دندان است. حتی اگر دو مورد ذکر شده قبل به درستی رعایت شود، عدم رعایت این مورد می تواند مشکلات بیشتری را به دنبال داشته باشد. عفونت لثه و پوسیدگی دندان ها می تواند عمر کامپوزیت ها را کاهش دهد. برای جلوگیری از این موارد، معاینات مرتب توسط دندانپزشک را فراموش نکنید.

مراقبت های بعد از کامپوزیت

همانطور که گفته شد یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری کامپوزیت مراقبت های بعد از آن می باشد.کامپوزیت ها با مصرف بیش از اندازه مواد رنگی همچون چای، قهوه، شاتوت و … تغییر رنگ می دهند.  بهتر است تا حد امکان مصرف این مواد را کاهش دهید. بعد از مصرف آنها حتما دهان خود را بشویید.

از مسواک و دهان شویی به طور مرتب استفاده نمایید. بعد از خوردن غذا از نخ دندان استفاده کنید. مواد اضافی باقی مانده غذا را با استفاده نخ دندان خارج نمایید.از دندان های خود به عنوان ابزار استفاده نکنید. برای شکستن بادام و پسته و یا باز کردن درب قوطی ها از کامپوزیت ها استفاده نکنید.

درصورت وجود شکستگی یا ترک در کامپوزیت ها برای ترمیم به دندانپزشکی مراجعه نمایید. خوشبختانه کامپوزیت دندان ها امکان ترمیم دارند. ترمیم به موقع از آسیب به سایز دندان ها جلوگیری می کند.

مزایا و معایب کامپوزیت دندان

به طور کلی می توان گفت کامپوزیت دندان مزایای بیشتری نسبت به لمینت دندان دارد. زیرا این روش ماندگاری بیشتری خواهد داشت و همچنین مهمترین مزیت آن این است که برای انجام آن نیاز به تراشیدن دندان نیست و تغییری در فرم دندان ایجاد نمی شود در حالی که برای انجام لمینت دندان نیاز به تراشیدن و تغییر شکل دادن دندان است. از مزایای کامپوزیت نسبت به لمینت دندان می توان به موارد زیر اشاره کرد: آسیب کامپوزیت به دندان

  • کامپوزیت دندان هزینه کمتری نسبت به لمینت آن دارد
  • برای انجام کامپوزیت به تعداد جلسات کمتری نیاز است و معمولا در یک جلسه این روش انجام می وشود
  • ماندگاری کامپوزیت نسبت به لمینت بیشتر خواهد بود
  • در صورتی که کامپوزیت دچار شکستگی و یا لب پر شدگی شود می توان به راحتی و مانند دندان آن را ترمیم کرد.
  • کامپوزیت نسبت به لمینت ظاهری طبیعی تر خواهد داشت .

جمع بندی

داشتن دندان های زیبا برای همه ضروریست. گاهی افراد تصمیم به انجام کامپوزیت می گیرند. اما به دلیل هزینه های بالای آن نمی توانند تصمیم خود را عملی کنند. به همین منظور برای رفع حال زیباجویان عزیز، کلینیک عرشیان امکان کامپوزیت دندان اقساطی را فراهم کرده است. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از این امکان استفاده نمایید. مبلغ اقساط با توجه به میزان هزینه و پرداخت اولیه متفاوت است. برای مشخص شدن قیمت دقیق آن بهتر است معاینه شوید. با کلینک عرشیان در تماس باشید.

دندان پزشکی, کامپوزیت دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست