🎉 20% تخفیف جشنواره تا تاریخ 5 مرداد
قیمت کامپوزیت دندان 1403 طرح لبخند

قیمت کامپوزیت دندان 1403 طرح لبخند

برای دریافت نوبت ویزیت رایگان کامپوزیت دندان کلیک کنید قیمت کامپوزیت دندان 1403 چقدر است؟ یکی از روش هایی که جنبه درمان نیز دارد کامپوزیت دندان طرح لبخند می باشد. کامپوزیت علاوه بر کاربرد درمانی ، کاربرد زیبایی نیز در دندانپزشکی زیبایی دارد که در ذیل درباره آن بیشتر صحبت خواهیم [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

هزینه کامپوزیت دندان - 1403

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/390/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی1/090/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/590/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/690/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2/790/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2/890/000
🔹 آی پی اس لیرینگ450/000
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

قیمت کامپوزیت دندان 1403 چقدر است؟

یکی از روش هایی که جنبه درمان نیز دارد کامپوزیت دندان طرح لبخند می باشد. کامپوزیت علاوه بر کاربرد درمانی ، کاربرد زیبایی نیز در دندانپزشکی زیبایی دارد که در ذیل درباره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

این روز ها بانوان بسیاری به طرح لبخند و زیبایی دندان های خود اهمیت زیادی می دهند. یکی از راه هایی که موجب می شود افراد از جذابیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار شوند ، داشتن دندان هایی مرتب و سفید است ؛  طرح لبخند یکی از خدمات دندانپزشکی ها می باشد ، که زیبایی و جذابيت را در دندان های افراد به ارمغان می آورد.

طرح لبخند خود شامل بلیچینگ ، کامپوزیت ، کاشت دندان ، روکش ها و دیگر اقداماتی می باشد که در کنار یکدیگر ، لبخندی بسیار جذاب برای افراد به وجود می آورند از میان ان ها در بهترین کلنیک دندانپزشکی کرج ، طرح لبخند با کامپوزیت بسیار پرطرفدار می باشد. یک سری عوامل وجود دارند که بر روی طول دندان ها تاثیر بسزایی می گذارند ، برای اصلاح این امر و همچنین داشتن لبخندی زیبا می توان از کامپوزیت دندان استفاده کرد.

مهمترین نکته مثبت درباره این روش این است که در کنار کاربردهای متعدد، قیمت کامپوزیت دندان 1403 طرح لبخند نسبت به سایر روش‌های اصلاح طرح لبخند بسیار مناسب‌تر است. از جمله کاربردهای زیبایی ونیر کامپوزیت می‌توان به اصلاح بد رنگی، بهبود شکل و فرم، از بین بردن فاصله بین دندان‌ها و ترمیم شکستگی و ترک‌های دندانی است. در ادامه برای اطلاع از قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند و سایر کامپوزیت ها با ما همراه باشید.

در مورد نحوه ویزیت و نوع خدمات کامپوزیت کلیک کنید

قیمت کامپوزیت دندان 1402

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان در واقع ماده سفید رنگی است که بر روی دندان قرار می گیرد که بیشتر جنبه زیبایی دارد. و لبخند زیبای شما با کامپوزیت دندان به صورت لبخند بازی

یکی از کاربردهای کامپوزیت، کامپوزیت دندان طرح لبخند است که در بالا درباره آن صحبت کردیم. دیگر موارد استفاده از کامپوزیت دندان در دندانپزشکی ها عبارت اند از:

  • پرکردن دندان های پوسیده
  • ترمیم و اصلاح دندان های لب پر شده
  • استفاده از روکش های کامپوزیت دندان

ممکن است این ماده را در هنگام پر کردن دندان دیده باشید. کامپو

زیت به شما کمک می‌کند تا دندان‌های لکه‌دار یا تغییر رنگ داده را سفید کرده یا شکستگی و بدفرمی دندان‌ها را به روش پر کردن جبران کنید. اما آنچه امروزه در میان عامه مردم به‌عنوان کامپوزیت دندان شناخته می‌شود، روکش کامپوزیت ونیر دندان است.

کامپوزیت ونیر یکی از بهترین و به‌روزترین روش‌های روکش دندان و اصلاح لبخند است که با استفاده از رزین سفید انجام می‌شود. در این روش، لایه‌ای نازک از روکش ونیر کامپوزیت با استفاده از چسب‌های قوی بر روی دندان قرار می‌گیرد. این روش نسبت به لمینت ارزان‌تر بوده و برخلاف لمینت، در یک جلسه قابل‌اجرا است. بسیاری کامپوزیت ونیر را بهتر می‌دانند. زیرا درحالی‌که لمینت در آزمایشگاه‌های دندان‌پزشکی ساخته می‌شود، کامپوزیت ونیر در مطب و به دست دندان‌پزشک به‌صورت لایه‌لایه بر روی دندان می‌نشیند

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند

بهترین کلینیک دندانپزشکی با بهترین قیمت کامپوزیت دندان 1403:

اهل شرق تهران هستید و به دنبال کلینیک دندانپزشکی زیبایی برای قیمت کامپوزیت دندان 1403 هستید؟ می خواهید طرح لبخند با کامپوزیت را انجام دهید اما نمی دانید به چه کلینیکی مراجعه کنید ما در ادامه راه های انتخاب بهترین کلینیک در شرق تهران را خواهیم گفت:

  1. کلینیک دندانپزشکی عرشیان جزو بهترین کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران است که دندانپزشکان قهاری در آن فعایت می کنند.
  2. سوابق بسیار درخشان دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی عرشیان موجب رضایت تمامی افرادی شده است که برای درمان و زیبایی دندان های خود به ما مراجعه کرده اند.
  3. شما نیز می توانید با اطمینان کامل درمان دندان های خود را به دندانپزشکان مجرب ما بسپارید و از نتیجه ایده آلی بهره مند شوید.
  4. برای چکاپ ، درمان ، زیبایی دندان های خود و همچنین طرح لبخند با کامپوزیت دندان می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارند ، تماس بگیرید.
  5. همچنین ، می توانید با مراجعه به قسمت گالری سایت و اینستاگرام از نمونه کارهای دندانپزشکان و جراحان ماهر ما دیدن کنید.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند
قیمت کامپوزیت دندان 1403

بهترین قیمت کامپوزیت دندان 1403:

با نگاهی به لیست قیمت کامپوزیت دندان 1403 کلینیک دندانپزشکی عرشیان به این پی میبرید که ما بهترین قیمت کامپوزیت دندان 1403 را ارائه میکنیم
برای کامپوزیت دندان ، دندانپزشک ابتدا وضعیت دندان های بیمار را بررسی می کند و در صورتی که دندان ها دچار پوسیدگی یا جرم دندان باشند ابتدا آن ها را برطرف می نماید. پس از انجام موارد فوق و پاکسازی سطح دندان ها ، مواد مخصوص کامپوزیت با برند انتخابی شما که میتواند از بین برند های (آی پی اس، الترادنت، توکویاما،کاریزما و سارمکو) بر روی دندان زده می شود. معمولا قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند در صورتی که دندان ها مشکلی نداشته باشند در یک الی دو جلسه انجام می شود اما در صورتی که وضعیت دندان های زیاد باشد تعداد جلسات بیشتری برای درمان لازم است.

افرادی که کامپوزیت دندان انجام می دهند ، بهتر است بدانند در صورتی که برای انجام این کار به بهترین دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنند و دندانپزشک از بهترین مواد کامپوزیت برای طرح لبخند بیمار استفاده نماید و در قرار دادن آن بر روی دندان مهارت داشته باشد میزان ماندگاری کامپوزیت بیشتر می شود. همچنین قابل ذکر است بیمار نیز باید مراقبت هایی که دندانپزشک پس از کامپوزیت دندان ها به او توصیه می کند را رعایت کند تا نتیجه ایده آلی به دست آورد.

قیمت کامپوزیت دندان 1403 متغیر است و برای اطلاع دقیق از کامپوزیت می توانید با جدول قیمت ها در اول صفحه نگاهی بیندازید.

برای داشتن لبخندی زیبا باید تمام نواقص ظاهری دندان‌ها به ویژه دندان‌های جلویی مرتفع شود. ایراداتی مانند شکستگی، لب پر شدن، بستن فاصله بین دندان‌ها و همچنین تغییر رنگ دندان‌ها را می‌توان با استفاده از کامپوزیت ونیر از بین برد. به این ترتیب با قیمت کامپوزیت دندان 1403 شما از دندان‌هایی سفید، خوش فرم و مرتب بهره‌مند خواهید شد.

علت تفاوت قیمت کامپوزیت دندان 1403 و لمینت چیست ؟

هزینه کامپوزیت دندان کمتر از لمینت دندان می باشد و علت این تفاوت در سفارشی تولید شدن روکش های لمینت توسط لابراتور می باشد اما کامپوزیت دندان ماده خمیری شکل است که بر روی دندان قرار گرفته و در طی یک جلسه انجام می شود.

 کامپوزیت دندان چند جلسه طول میکشد؟

در  درمان کامپوزیت بر خلاف درمان لمینت دندان نیاز به قالب گیری و چند جلسه درمان نیاز ندارد. درمان کامپوزیت ونیر در همان جلسه اول انجام می شود و دندان های کامپوزیت شده شما به شما نشان داده می شود و در صورت نیاز به تغییر از نظر شما ، انجام خواهد شد.

قیمت کامپوزیت دندان طرح لبخند
قیمت کامپوزیت دندان 1403

قیمت کامپوزیت دندان 1403 به صورت قسطی چقدر است؟

بسیاری از افراد در عصر امروز قادر نسیتند تا تمامی هزینه کامپوزیت را یکجا پرداخت کنند. از این رو کلینیک دندانپزشکی عرشیان برای رفاه حال تمامی مردم، کامپوزیت دندان را به صورت قسطی نیز قابل پرداخت کرده است تا تمامی افراد بتوانند کامپوزیت دندان طرح لبخند را بر روی دندان های خود اجرا کنند. می توانید هزینه کامپوزیت دندان در طی 2 الی 10 ماه به صورت قسطی پرداخت فرمایید.

منظور از کامپوزیت دندان قسطی پرداخت هزینه آن به‌صورت ماهانه است. البته با توجه قوانین اقساطی کلینیک عرشیان یا مطب پزشک باید در ابتدا مقداری از هزینه کامپوزیت را به‌عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت کنید که در تاریخ نوشتن این مطلب ۵۰ درصد به صورت نقدی و مابقی هزینه را ماهانه پرداخت کنید. برای کامپوزیت دندان قسطی باید طبق وضعیت دندان‌هایتان و مجموع هزینه‌ها قراردادی را امضا کنید تا ماهانه یک مبلغ مشخصی را پرداخت کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عدم پرداخت به‌ موقع اقساط منجر به جریمه شدن می‌شود.

سوالات متداول کامپوزیت دندان

آیا قیمت کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما مناسب است؟1402/12/19 7:53:31

بله ،به دلیل محدودیت تنوع رنگی در ایران دارای قیمت مناسبی نسبت به سایر برند های دیگر دارد. اما با توجه به کیفیت و ویژگی‌های آن، معمولاً به عنوان یک گزینه با ارزش در نظر گرفته می‌شود.

چه افرادی باید از کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما استفاده کنند؟1402/12/19 7:51:34

افرادی که به دنبال ترمیمات دندان با کیفیت بالا، تطابق با رنگ طبیعی دندان‌ها، و استحکام و مقاومت هستند، می‌توانند از کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما استفاده کنند.

چه ویژگی‌هایی در کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما وجود دارد؟1402/12/19 7:49:36

کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما دارای ویژگی‌هایی همچون کیفیت بالا، تطابق با رنگ طبیعی دندان‌ها، استحکام و مقاومت، و استفاده از فناوری‌های پیشرفته است.

کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما چیست؟1402/12/19 7:48:53

کامپوزیت دندان ژاپنی توکویاما یک نوع ماده ترمیمی است که برای دندان آسیب دیده استفاده می‌شود. این کامپوزیت‌ها از مواد با کیفیت بالا و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته تولید می‌شوند.

آیا استفاده از فلوراید برای دندان‌های کامپوزیتی مفید است؟1402/12/9 12:45:21

بله، استفاده از محصولات حاوی فلوراید می‌تواند به تقویت ساختار دندان‌های کامپوزیتی و جلوگیری از پوسیدگی آنها کمک کند. از طریق استفاده از خمیر دندان و محلول‌های نظافت دهانی حاوی فلوئوراید، می‌توانید سلامت دندان‌های خود را حفظ کنید.

آیا تمیزی دندان‌های کامپوزیتی مثل دندان‌های طبیعی مهم است؟1402/12/9 12:35:00
 بله، تمیزی دندان‌های کامپوزیت همانند دندان‌های طبیعی بسیار اهمیت دارد. شستشوی منظم، استفاده از نخ دندان و بازدیدهای منظم از دندانپزشک می‌تواند به حفظ سلامت دندان‌های کامپوزیت کمک کند.
چگونه می‌توانم از پوسیدگی در دندان‌های کامپوزیتی جلوگیری کنم ؟‌1402/12/9 11:08:40

مراقبت منظم و ویزیت منظم دندان‌هایتان توسط دندانپزشک بسیار مهم است. همچنین اجتناب از منافذ و شکستگی‌ها، تمیز کردن منظم دندان‌ها و استفاده از محصولات بهداشت دهان مناسب می‌تواند به جلوگیری از پوسیدگی کمک کند.

آیا کامپوزیت‌های دندانی باعث ایجاد پوسیدگی می‌شوند؟1402/12/9 11:02:14

به طور مستقیم نه. اما اگر منافذ یا شکستگی‌ها در محل اتصال آنها به دندان رخ دهد، ممکن است باعث ورود باکتری‌ها و پوسیدگی شوند.

آیا استفاده از کامپوزیت‌های دندان می‌تواند پوسیدگی را تسریع کند؟1402/12/9 11:00:55

خیر. کامپوزیت‌های دندانی معمولاً به حفظ دندان‌ها کمک می‌کنند و باعث مقاومت در برابر پوسیدگی می‌شوند.

هدف از کاشت کامپوزیت دندانی چیست؟1402/10/19 23:40:51

زیباسازی طرح لبخند.کج نبودن و یکدست شدن دندان ها.سفید و درخشندگی.برطرف شدن فاصله دندانی.برطرف شدن زردی و لکه دندان ها و..

قیمت کامپوزیت دندان سال 1402 چقدر است؟1402/10/19 23:40:16

لیست هزینه و قیمت کامپوزیت دندان سال 1402 در ابتدای محتوا ارائه شده است.

کاشت کامپوزیت دندان نیاز به مراقب خاصی دارد؟1402/10/19 19:38:26

بله تمامی روش های زیبایی دندان نیازمند مراقبت های پس از کاشت و قرار گیری بر روی دندان ها هستند لذا افراد باید به بهداشت دهان و دندان هایشان اهمیت داده و مسواک زدن را فراموش نکنند.بهتر است خوردن مواد غذایی رنگ و نوشیدنی های گازدار،رنگی و الکلی به حداقل برسد و از استعمال دخانیات و مصرف سیگار دوری نمود.افراد باید هر چند وقت یکبار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه و دندان های کامپوزیتی اش را به متخصص خود نشان دهد.همچنین لازم است پس از کاشت کامپوزیت افراد حتما از متخصص جویای نکات ضروری پس از کاشت کامپوزیت شوند.

معایب کامپوزیت دندان چیست؟1402/10/3 19:48:58

کامپوزیت دندان نسبت به سایر مواد ترمیمی دندان مانند سرامیک، استحکام کمتری دارد. همچنین، کامپوزیت دندان ممکن است در اثر ضربه یا فشار شدید آسیب ببیند.

مراقبت از کامپوزیت دندان چگونه است؟1402/10/3 19:48:09

برای حفظ سلامت و طول عمر کامپوزیت دندان باید از دندان‌های خود به طور صحیح مراقبت کنید. این مراقبت‌ها شامل مسواک زدن دو بار در روز، استفاده از نخ دندان یک بار در روز و مراجعه منظم به دندانپزشک برای معاینه و جرم گیری دندان‌ها می‌شود.

چگونه کامپوزیت ونیر در دندان‌ها قرار می‌گیرد؟1402/10/3 19:47:20

قرار دادن کامپوزیت ونیر در دندان‌ها یک فرآیند چند مرحله ای است که در مطب دندانپزشک انجام می‌شود. در این فرآیند، دندانپزشک ابتدا دندان‌ها را تمیز و آماده می‌کند. سپس، کامپوزیت را به شکل دندان‌های بیمار در می‌آورد و آن را روی دندان‌ها قرار می‌دهد. در نهایت، کامپوزیت را با استفاده از نور ماوراء بنفش سخت می‌کند.

طول عمر کامپوزیت دندان چقدر است؟1402/10/3 19:46:35

طول عمر کامپوزیت دندان به عوامل مختلفی مانند نوع کامپوزیت، نحوه مراقبت از دندان‌ها و میزان آسیب دندان بستگی دارد. به طور کلی، طول عمر کامپوزیت دندان بین ۵ تا ۱۰ سال است.

کامپوزیت ونیرها چه کاربردی دارند؟1402/10/3 19:45:56

کامپوزیت ونیرها برای بهبود ظاهر دندان‌ها استفاده می‌شوند. این ونیرها می‌توانند برای پوشاندن لکه‌ها، ترک‌ها و ناهنجاری‌های دندانی استفاده شوند. کامپوزیت ونیرها همچنین می‌توانند برای تغییر رنگ دندان‌ها یا ایجاد لبخندی زیباتر استفاده شوند.

چگونه کامپوزیت انتخاب می‌شود؟1402/10/3 19:45:02

انتخاب کامپوزیت دندان به عوامل مختلفی مانند نوع مشکل دندانی، میزان آسیب دندان و نیازهای بیمار بستگی دارد. دندانپزشک با توجه به این عوامل کامپوزیت مناسب را انتخاب می‌کند.

کامپوزیت دندان چیست؟1402/10/3 19:44:14

کامپوزیت دندان یک ماده ترمیمی دندان است که از ترکیبی از رزین، فیلر و رنگدانه ساخته می‌شود. این ماده به شکل خمیری است و دندانپزشک آن را روی دندان قرار می‌دهد و با استفاده از نور ماوراء بنفش سخت می‌کند. کامپوزیت دندان برای ترمیم انواع مشکلات دندانی مانند پر کردن دندان، ترمیم شکستگی دندان و ونیر دندان استفاده می‌شود.

حداقل عمر و ماندگاری کامپوزیت دندان چند سال است؟1402/9/19 20:21:25

حداقل دوام و ماندگاری کامپوزیت دندان حداقل 5 و حداکثر 7 سال می باشد.البته این میزان ماندگاری در نهایت به رعایت بهداشت دهان و دندان و نگهداری های لازم پس از کاشت کامپوزیت دندان بستگی دارد.توصیه می گردد افراد نکات لازم برای نگهداری از دندان های کامپوزیتی را از دندانپزشک متخصص خود جویا شوند.

روکش کامپوزیت دندان را می توان پس از چند سال برداشت؟1402/9/19 1:07:03

بله کامپوزیت دندان به سبب عدم تراش مینای دندان مگر در مواقع خاص از قابلیت برداشت برخوردار است و افراد می توانند هر زمان که بخواهند روکش کامپوزیتی را از روی دندان هایشان برداشته و خارج کنند.

هزینه کامپوزیت دندان چقدر است؟1402/9/19 1:06:30

هزینه نهایی کامپوزیت دندان به عوامل متعددی بستگی دارد که در محتوا به طور کامل به آن ها اشاره شده است لذا افراد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنند.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه

Go to Top