کیفیت کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه؟

کیفیت کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه؟

کامپوزیت دندان کاریزما خوبه؟ اگر به دنبال کامپوزیت دندان با قیمت متوسط (واحدی 1/390/000 تومان) هستید که ویژگی های کامپوزیت سرامیکی را داشته باشد برند کامپوزیت کاریزما آلمان بهترین انتخاب هست برای شما. قبل از هر چیز پیشنهاد میکنم نمونه کار های ما را در لینک زیر مشاهده کنید تا به زیبایی و متفاوت بودن [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

کامپوزیت دندان کاریزما خوبه؟

اگر به دنبال کامپوزیت دندان با قیمت متوسط (واحدی 1/390/000 تومان) هستید که ویژگی های کامپوزیت سرامیکی را داشته باشد برند کامپوزیت کاریزما آلمان بهترین انتخاب هست برای شما.

قبل از هر چیز پیشنهاد میکنم نمونه کار های ما را در لینک زیر مشاهده کنید تا به زیبایی و متفاوت بودن این نوع کامپوزیت پی ببرید.

مشاهده نمونه کار کامپوزیت کاریزما آلمان (کلیک کنید)

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ bxl (۱)

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ BXL

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ bxl

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ BXL

 

دلایل اینکه کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه چیست؟

کامپوزیت کاریزما آلمان به سبب ویژگی هایی که دارد تا به امروز دارای محبوبیت بسیاری بوده و افراد بی شماری با برند کامپوزیت کاریزما آلمان به کامپوزیت کردن دندان های خود می پردازند.

این دلایل عبارتند از:

 • یکی از مهم ترین دلایل اینکه کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه این است که این برند کامپوزیتی دارای کیفیتی بسیار مناسب و عالی می باشد که همین نیز سبب گشته افراد از کاشت این برند کامپوزیتی رضایت زیادی داشته باشند.
 • به سبب کاشت این برند کامپوزیتی با کیفیت، می توان مشکلات دندانی را اعم از پوسیدگی، لب پریدگی و..را برطرف نمود و زیبایی دندان ها و چهره را بیش از پیش ساخت.
 • از دیگر دلایل و علل اینکه کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه این است که این برند کامپوزیتی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ و ضربه می باشد.

مزایای نصب کامپوزیت دندان ارزان قیمت کاریزما

کاشت کامپوزیت دندانی در برندهای شناخته شده و محبوب از جمله برند کامپوزیت کاریزما آلمان دارای مزایایی است که لازم می دانیم در اشاره به کامپوزیت کاریزما خوبه به آن ها اشاره نماییم..

بدین سبب به برخی از مزایای کاشت کامپوزیت دندان در برند کامپوزیتی کاریزما آلمان می پردازیم:

 • ترمیم عیوب دندانی اعم از فاصله بین دندان ها – شکستگی – نامرتبی و..
 • سفید کردن دندان هایی که تغییر رنگ داده اند
 • هزینه مناسب کاشت کامپوزیت دندان کاریزما آلمان
 • نصب آسان و سریع کامپوزیت در کلینیک دندانپزشکی یکی از دلایلی که سبب گشته افراد بسیاری بگویند کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه و محبوب می باشد
 • در نصب کامپوزیت کاریزما آلمان نیازی به تراشیدن دندان ها نیست مگر در مواقعی که نیاز باشد حتما جهت پیشبرد صحیح و کامل کامپوزیت، مقداری از مینای دندان را تراشید.
 • کامپوزیت کاریزما آلمان دارای طیف ها و درجات رنگی بسیاری می باشد که سبب می گردد افراد بر اساس سلیقه خویش به نصب کامپوزیت کاریزما آلمان با درجات رنگی متنوع اعم از بسیار روشن و شفاف، تا حدودی روشن و..یا طبیعی نیز بپردازند.
 • افراد می توانند پس از مدتی کامپوزیت کاریزما را از روی دندان های خود خارج کنند
 • از دیگر مزایایی که سبب گشته عنوان گردد که کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه قابلیت ترمیم در آن می باشد و افراد در هر زمان که نیازمند ترمیم روکش کامپوزیتی خود بودند می توانند در دندانپزشکی معتبر نیز به ترمیم آن بپردازند
 • و..

به برخی از مزایای مبتنی بر کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه اشاره نمودیم و دریافتیم که نصب کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه یا بد..

لذا به طور کل نصب کامپوزیت دندان فارغ از هر نوع برند محبوبی از جمله کاریزما آلمان دارای معایبی است که سعی می داریم به برخی از آن ها اشاره نماییم ولیکن به طور کل از آنجایی که نصب و کاشت کامپوزیت در برندهای معتبری چون کاریزما بسیار محبوب می باشد باید دانست که میزان معایب کاشت کامپوزیت کمتر از مزایای آن می باشد.

معایب کاشت کامپوزیت کاریزما آلمان

در ادامه توضیحات مبنی بر کامپوزیت کاریزما خوبه لازم دانستیم به معایب کلی کاشت کامپوزیت اشاره نماییم.

 • ماندگاری لمینت دندان بیشتر از ماندگاری کامپوزیت می باشد.
 • مقاومت لمینت سرامیکی در برابر تغییر رنگ و ضربه بیش از کامپوزیت می باشد.

با این وجود برخی به سبب مهم ترین مزیت کاشت کامپوزیت به خصوص اعتبار بخشیدن به کامپوزیت کاریزما آلمان خوبه نیز بیش از تمایل به کاشت لمینت سرامیکی، دندان های خود را کامپوزیت می نمایند زیرا در این روش دیگر نیازی به تراشیدن مینای دندان نیست و بر خلاف لمینت سرامیکی می توان در هر زمان برای برداشت کامپوزیت کاریزما آلمان اقدام نمود..

و این نکته را باید یادآور شد در صورتی که افراد به سلامت و بهداشت دهان و دندان های خود اهمیت ندهند فرقی نمی کند کامپوزیت دندان یا لمینت سرامیکی بر روی دندان هایشان نصب باشد، در هر صورت پس از مدتی روکش دندانی شان دچار تغییر رنگ می گردد.

تا به اینجا درباره علل کاشت و مزایای مبتنی بر کاشت کامپوزیت کاریزما خوبه صبحت کردیم..حال لازم است اشاره کنیم افرادی که قصد کاشت کامپوزیت دندان قیمت مناسب و با کیفیت کاریزما را دارند می توانند با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنند.

دندانپزشکی عرشیان با تضمین کیفیت و قیمت کاشت کامپوزیت دندان نیز به نصب روکش کامپوزیتی می پردازد.

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ BL

کامپوزیت کاریزما آلمان رنگ BL

 

کامپوزیت کاریزما یکی از خوش قیمت ترین کامپوزیت هایی ست که می توانید آن را نصب کنید و از زیبایی دندان های خود لذت ببرید. بدیهی ست که این کامپوزیت کاریزما به دلیل آلمانی بودن دارای کیفیت بسیار مناسب و مطلوبی ست. به همین سبب پیشنهاد ما به شما اگر مایل به نصب کامپوزیت هستید، کامپوزیت دندان کاریزما است.

قیمت کامپوزیت کاریزما

همان طور که ذکر شد قیمت کامپوزیت کاریزما بسیار منصفانه و به صرفه است. به همین سبب است که می توانید با استفاده از آن علاوه بر ذخیره میزان مطلوبی پول، زیبایی را نیز به دندان های خود بازگردانید. برای آن که از قیمت دقیق کامپوزیت کاریزما آلمان اطلاع پیدا نمایید، تنها کافی ست که جدول پیش رو را مورد توجه قرار داده و بررسی کنید.

هزینه کامپوزیت دندان - 1402

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/190/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی990/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/390/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/490/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)1/990/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)1/990/000
🔹 آی پی اس لیرینگتماس بگیرید
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

بی شک عرشیان می تواند بهترین نوع نصب کامپوزیت کاریزما را برای شما داشته باشد.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه