ایمپلنت یک روزه نارمک

ایمپلنت یک روزه نارمک

یکی از دغدغه هایی که اغلب افراد در خصوص ایمپلنت کردن دندان هایشان دارند این است که پروسه ایمپلنت دندان طولانی بوده و به سبب برخی دلایل برای جایگزین کردن دندان هایشان عجله دارند.. در این مواقع دندانپزشک متخصص به بررسی وضعیت و شرایط مراجع می پردازد و در صورت تشخیص از ایمپلنت یک روزه [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

یکی از دغدغه هایی که اغلب افراد در خصوص ایمپلنت کردن دندان هایشان دارند این است که پروسه ایمپلنت دندان طولانی بوده و به سبب برخی دلایل برای جایگزین کردن دندان هایشان عجله دارند.. در این مواقع دندانپزشک متخصص به بررسی وضعیت و شرایط مراجع می پردازد و در صورت تشخیص از ایمپلنت یک روزه دندان بهره می گیرد، لذا عرشیان کلینیک به عنوان بهترین مرکز ایمپلنت نارمک، می تواند تنها در یک جلسه به ایمپلنت کردن دندان ها بپردازد..

لذا برای ایمپلنت یک روزه نارمک کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

ایمپلنت یک روزه نارمک

کاشت ایمپلنت یک روزه نارمک-تهران

عرشیان کلینیک به عنوان یکی از بهترین مراکز ایمپلنت نارمک نیز به ایمپلنت یک مرحله ای یا دو مرحله ای می پردازد که در ادامه نیز قصد داریم به توضیحات بیشتری در این خصوص اشاره کنیم.

ایمپلنت یک روزه نارمک در عرشیان کلینیک، باعث می شود فرایند جایگزینی دندان از بین رفته در سریع ترین زمان ممکن انجام گیرد..

منظور از ایمپلنت یک روزه و فوری چیست؟

در ایمپلنت یک روزه نارمک، دندانپزشکان متخصص بلافاصله پس از کشیدن دندان نیز به قرار دادن ایمپلنت در استخوان فک می پردازند و دیگر نیازی نیست که فرد چندین ماه برای انجام این امر صبر کند تا به جایگزینی دندان های افتاده و آسیب دیده پرداخت.

بنابراین در عصر امروز ایمپلنت یک روزه و فوری بسیار افزایش یافته است و افراد می توانند در سریع ترین زمان ممکن شاهد جایگزینی دندان های از بین رفته شان باشند.

مزایای ایمپلنت یک روزه نارمک

 • میزان زمان لازم برای بهبودی در افراد کمتر می گردد
 • درد افراد در ایمپلنت یک روزه و فوری کمتر از ایمپلنت کردن دندان ها در حالت عادی است
 • در این روش برای ایمپلنت کردن دندان ها از پودر استخوان استفاده نمی شود
 • و..

شرایط لازم برای ایمپلنت یک روزه

شرایط لازم برای ایمپلنت یک روزه نارمک چیست؟

طبیعتا لازم است که افراد برای بهره مندی از خدمات ایمپلنت یک روزه نارمک شرایط مناسب را داشته باشند در غیر این صورت دندانپزشکان متخصص عرشیان کلینیک تنها ایمپلنت معمولی را به عنوان بهترین روش جبران دندان های از دست رفته در نظر می گیرند.

از جمله مهم ترین شرایط لازم برای ایمپلنت یک روزه عبارتند از:

 • تایید دندانپزشک متخصص پس از مشاهده عکس رادیولوژی
 • عدم داشتن تحلیل استخوان
 • عدم داشتن بیماری های لثه
 • عدم استعمال دخانیات و الکل و..
 • لازم است که دندان آسیب دیده و مورد نظر در همان روز کشیده شود
 • عدم تحلیل لثه در ناحیه مورد نیاز برای ایمپلنت
 • سن بیمار نقش مهمی در راستای ایمپلنت یک روزه نارمک دارد زیرا لازم است فرد در شرایط سنی قرار داشته باشد که میزان سرعت بازسازی استخوان کند نبوده و سرعت مناسبی داشته باشد
 • و..

بنابراین لازم است که..

متخصصین عرشیان کلینیک ابتدا به بررسی وضعیت مراجع پرداخته و در صورت وجود شرایط مراجع می تواند به ایمپلنت یک روزه نارمک در کلینیک بپردازد ولیکن مهم است که بدانید قبل و بعد از این روش لازم است به خوبی از دندان ها خصوصا پس از جراحی مراقبت کرده و احتیاط های لازم و ضروری را فراموش نکرد؛ می توانید جهت کسب اطلاع از نکات مهم قبل از ایمپلنت دندان یک روزه با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید تا بدون هیچ مشکلی در کلینیک برای ایمپلنت یک روزه و فوری حضور یابید.

ایمپلنت دو مرحله ای چیست؟

 • ایمپلنت دو مرحله ای که همان ایمپلنت معمولی است، حداقل 3 و حداکثر 4 ماه پس از کشیدن دندان زمان می برد تا انجام گیرد، زیرا لازم است که استخوان در حد مطلوبی پس از ایجاد برش ترمیم گردد.
 • همچنین ایمپلنت معمولی در مقایسه با ایمپلنت یک روزه فوری قیمت بالاتری دارد زیرا لازم است که مراجع به طور متوالی برای معاینه و بررسی های لازم به دندانپزشک متخصص مراجعه نماید.
 • ایمپلنت دو مرحله ای درد بیشتری از ایمپلنت یک روزه نارمک دارد و تهاجم بیشتری هم دارد.
 • از دیگر مواردی که لازم است در خصوص ایمپلنت دو مرحله ای به آن اشاره کنیم این است که روکش دندان در این روش پس از حداقل 3 یا حداکثر 6 ماه کاشت پایه، نصب می گردد.

بنابراین درمی یابیم که ایمپلنت یک روزه نارمک می تواند برای اکثر افراد مناسب تر باشد زیرا علاوه بر هزینه به صرفه تری که دارد، افراد می توانند در زمانی سریع به جایگزین کردن دندان از دست رفته بپردازند و درد کمتری را هم تجربه کنند.

لذا در صورتی که قصد دارید به ایمپلنت کردن دندان های خود بپردازید می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

ایمپلنت یک روزه نارمک

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

لازم به ذکر است که عوامل متعددی بر قیمت ایمپلنت دندان تاثیر می گذارند که قصد داریم در این بخش به برخی از آن ها اشاره کنیم.

1.برند

یکی از مهم ترین عوامل موثر، برند ایمپلنت می باشد، هر چه کیفیت برند بالاتر باشد میزان قیمت ایمپلنت فوری افزایش می یابد البته مهم است که برای ایمپلنت دندان حتما از برند با کیفیتی استفاده شود تا به سلامت استخوان فک و دهان و لثه آسیب وارد نگردد.

2.مهارت و تخصص دندانپزشک

هر چه میزان تخصص دندانپزشک در ایمپلنت یک روزه نارمک بیشتر باشد میزان قیمت ایمپلنت دندان افزایش می یابد، چنانچه مهم است که در این فرایند دندانپزشک حتما از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشد تا جایگزینی دندان ها بدون مشکل و به صورت اصولی انجام گیرد.

3.زمان لازم برای ایمپلنت

اغلب افراد ممکن است نیاز به ایمپلنت یک دندان داشته باشند و برخی ممکن است تعداد واحدهای دندانی بیشتری را برای ایمپلنت کردن داشته باشند بنابراین بسته به میزان زمان ایمپلنت یک روزه فوری ممکن است هزینه کاشت دندان یک روزه فوری متغیر گردد.

و..

به طور کل عوامل متعددی بر میزان قیمت ایمپلنت دندان تاثیر می گذارند ولیکن می توانید علاوه بر مشاهده سایت، جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین عرشیان کلینیک تماس حاصل نموده و با تعیین وقت قبلی جهت ایمپلنت یک روزه نارمک در کلینیک حضور یابید.

لذا نیاز به نگرانی نیست زیرا تمامی دندانپزشکان کلینیک از تخصص و مهارت بالایی برخوردار بوده و در صورتی که شرایط لازم برای ایمپلنت فوری یا معمولی را داشته باشید در بالاترین کیفیت ممکن به این کار می پردازند.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه