متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران

اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران هستید، کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید زیرا تمامی دندانپزشکان عرشیان کلینیک دارای تخصص بالایی در زمینه های مختلف هستند. بنابراین اگر به دنبال کلینیکی تخصصی برای درمان مشکلات دندانی بزرگسالان و کودکان، به طور کل افراد در تمام رنج سنی هستید، [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران هستید، کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید زیرا تمامی دندانپزشکان عرشیان کلینیک دارای تخصص بالایی در زمینه های مختلف هستند.

بنابراین اگر به دنبال کلینیکی تخصصی برای درمان مشکلات دندانی بزرگسالان و کودکان، به طور کل افراد در تمام رنج سنی هستید، اهمیت معاینه دندانپزشکی تخصصی را نادیده نگرفته و از خدمات متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران بهره مند گردید.

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران کیست؟

می دانیم که سلامت دهان و دندان خصوصا در کودکان بسیار مهم است و باید آن را جدی گرفت..بنابراین مهم است که در صورت بروز هرگونه مشکل در اسرع وقت به دندانپزشک متخصص مراجعه نمود.

از آنجایی که در عرشیان کلینیک، متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران به صورت کاملا حرفه ای و با تجربه کاری بسیار، به درمان مشکلات دندانی یا سایر موارد می پردازند می توانید جهت بهره مندی از خدمات دندانپزشکی کودکان به متخصص دندانپزشکی کودکان در شرق تهران «عرشیان کلینیک» بهره مند گردید.

می توانید جهت رزرو نوبت دندانپزشکی با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

چرا به متخصص دندانپزشکی کودکان مراجعه کنیم؟

عموما زمانی که والدین قصد داشته باشند فرزند خود را به مطب دندانپزشکی ببرند ترجیح می دهند به متخصص دندانپزشکی کودکان مراجعه کنند، از این رو عرشیان کلینیک به جهت تامین نیاز افراد برای درمان و معاینه دندانپزشکی کودکان، دارای بهترین های متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران می باشد که می توانید برای بهره مندی از خدمات متخصصین کودک عرشیان کلینیک با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

حال این سوال پیش می آید چرا به متخصص کودکان مراجعه کنیم؟

دندانپزشک متخصص به سبب تجربه کاری و دانش و مهارتی که در زمینه معاینه و درمان مشکلات دهان و دندان کودکان دارد به صورت کاملا حرفه ای می تواند علت بروز مشکل و نحوه درمان را تشخیص دهد.

طبیعتا میزان مهارت، تشخیص و بهبود وضعیت دندان کودک فرضا تشخیص وضعیت سلامت لثه، دهان و..نیز از سوی متخصص بسیار بوده و می توان به ایشان در خصوص درمان دندان کودک اعتماد نمود.

بنابراین درمی یابیم که برای درمان مشکلات دهان و دندان لازم است که حتما به متخصص مربوطه مراجعه نمود.

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران

چگونه از دندان های کودکان مراقب کنیم؟

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران، در این بخش به یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای کودکان رخ دهد اشاره کرده و به نکاتی هم پرداخته است که می توانید به مطالعه مطالب ذیل پرداخته و در صورت نیاز از خدمات مشاوره با متخصصین کلینیک بهره مند گردید.

یکی از متداول ترین مشکلاتی که در کودکان رخ می دهد پوسیدگی دندان می باشد.

زمانی که قند غذا از طریق باکتری ها در دهان به اسید تبدیل می شود نیز کودکان دچار پوسیدگی دندان می شوند که در نهایت اسید موجود باعث ایجاد حفره در دهان شده و پوسیدگی دندان ایجاد می گردد و دندان ها به مرور زمان می افتند.

لذا دندانپزشک متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران، توصیه می کند که والدین حتما به رژیم غذایی فرزند خود اهمیت دهند فرضا میزان خوراکی ها، غذاها و نوشیدنی های شیرین را برای کودک خود کمتر کرده و همچنین به فرزندان خود نحوه تمیز کردن دندان های خود را آموزش دهند.

همچنین لازم است که والدین به حفظ سلامت دندان های فرزند خود اهمیت دهند بنابراین خوب است که از همان سنین کودکی جهت معاینه دندان های کودک، در بازه های زمانی مختلف از متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران برای معاینه و بررسی وضعیت سلامت دهان، دندان و لثه فرزند خود کمک بگیرند.

از دیگر نکاتی که متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران به آن اشاره می کند این است که والدین سعی کنند به مراقب از دندان های شیری فرزندان خود اهمیت دهند زیرا مراقب از سلامت دندان ها باعث می شود میزان مقاومت دندان در برابر پوسیدگی بیشتر شود.

البته در مراقبت از دندان ها هم نباید زیاده روی کرده و خوب است که با متخصص مربوطه در خصوص این مسأله مشورت گرفت.

برخی نکات موثر در سلامت دندان های کودکان

می توانید برای کاهش بروز مشکلات دندانی در کودکان و حفظ سلامت دهان و دندان وی با متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران مشورت کنید، لذا در این بخش به برخی از نکات موثر در خصوص این مسئله اشاره می کنیم..

  • برای کودکان تا سه سال بدون فلوراید و برای کودکان 3 تا 5 سال از خمیر دندان کم فلوراید با مشورت متخصص دندانپزشکی کودکان استفاده کنید اما میزان خمیر دندان نباید زیاد بوده و تنها به اندازه یک نقطه کوچک یا کمتر از یک بند انگشت و..از خمیر دندان استفاده شود.
  • خوب است مسواک کودک نرم باشد و حداکثر هر 4 ماه یکبار نیز به تعویض مسواک پرداخت و یا اگر مسواک دچار خرابی و فرسودگی و..شده است نیز توصیه می شود در اسرع وقت مسواک را عوض کرد.

مجددا توصیه می کنیم که در این زمینه حتما با متخصصین مربوطه مشورت کرده و سپس اقدام کنید.

در ادامه به سایر مشکلات رایج بین کودکان اشاره می کنیم..

متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران

رایج ترین مشکلات در سلامت دندان های کودکان

1.دندان قروچه

ساییدن دندان ها در زمان بیداری یا خواب توسط فرزندتان، دندان قروچه نام دارد. عموما دندان قروچه با رشد کودک قطع می شود ولیکن اگر میزان دندان قروچه ادامه دار بود لازم است که حتما توسط متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران بررسی شده و به درمان دندان قروچه پرداخت چرا که دندان قروچه باعث می شود به مرور زمان علاوه بر دندان های شیری، دندان های دائمی هم از بین رفته و حتی سایر مشکلاتی مثل سردرد و..در کودک اتفاق افتد.

2.مشکلات لثه

یکی از نشانه های بروز بیماری لثه در کودکان، التهاب لثه ها می باشد، سپس ممکن است لثه دچار خونریزی، قرمزی و تورم و..شده حتی باعث شود که دندان حساس شده و دهان کودک بد بو گردد.

نیاز است که برای جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری های لثه نیز حتما کودک به صورت روزانه مسواک بزند و مهم است که دندانپزشک متخصص به معاینه دندان های کودک پرداخته و مناسب ترین روش درمان را برای کودک در نظر گیرد.

3.آفت دهان

زمانی که در دهان یا لثه و زبان کودک زخم هایی ایجاد گردد ممکن است کودک دچار آفت دهان شده باشد، بخش مرکزی آفت دهان سفید یا خاکستری بوده و فضای اطراف و دور آن قرمز رنگ است. دلایل متعددی می توانند سبب بروز آفت دهان شوند که عبارتند از: رژیم غذایی نامناسب، استرس، آلزژی، سوء تغذیه و عفونت و..که لازم است متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران به معاینه و درمان آن بپردازد کافیست بدین جهت با شماره درج شده در صفحه سایت تماس حاصل نمایید.

4.مکیدن انگشتان

در صورتی که فرزندتان از 4 سالگی به بعد به مانند دوران کودکی دچار مکیدن انگشت بود لازم است که حتما با دندانپزشکی متخصص مشورت نمایید زیزا این اتفاق می تواند باعث بروز مشکلات دندانی که تنها با ارتودنسی قابل درمان هستند شده و یا باعث مشکلات در گفتار کودک شود.

5.حساسیت دندانی

اگر کودک با خوردن مواد غذایی یا خوراکی های سرد و گرم دچار درد و ناراحتی در دندان هایش می شود احتمال حساس بودن دندان ها زیاد می باشد.

یکی از رایج ترین دلایل حساسیت دندان نیز نازکی مینای دندان می باشد؛ در صورتی که احساس کردید فرزندتان دچار ناراحتی و احساس درد در دندان هایش می شود توصیه می کنیم حتما با متخصصین مربوطه صحبت کنید.

6.بد بویی دهان

مسائل مهم متعددی می توانند باعث بد بویی دهان کودکان شوند که برخی از آن ها پوسیدگی دندان یا سبک غذایی نامناسب و..است ولیکن دلایل بدبویی دهان تنها به این موارد وابسته نبوده و لازم است که دندانپزشک به تشخیص آن بپردازد.

عموما زمانی که باکتری ها در دهان کودکان تجمع پیدا کنند نیز کودکان دچار بد بویی دهان می شوند که این باکتری ها ممکن است به سبب عدم رعایت صحیح بهداشت دهان و دندان یا تغذیه نا مناسب و..باشد که مهم است برای درمان حتما از دندانپزشک متخصص کمک گرفت؛ بدین جهت کافیست از خدمات متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران بهره مند گردید.

7.نیفتادن دندان های شیری

یکی از مشکلاتی که برای برخی کودکان ایجاد می شود نیز نیفتادن کامل دندان های شیری می باشد، در صورتی که دندان های شیری در زمان مناسب نیفتند ممکن است برای رویش و رشد دندان های دائمی مشکلاتی رخ دهد؛ همچنین مهم است که اگر در یک جایگاه دندانی دو دندان وجود داشته باشد فرضا یک دندان شیری و دیگری دندان دائمی؛ لازم است که حتما از دندانپزشک متخصص کمک گرفت.

در صورت مواجه با هر یک از این مشکلات توصیه می شود از متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران کمک گیرید.

لذا همچنین برخی کودکان ممکن است از خدمات دندانپزشکی بترسند و به صورت مداوم از خدمات دندانپزشکی بهره مند نشوند، این نیز می تواند میزان بروز مشکلات دندانی را جدی تر سازد بنابراین توصیه می شود در وهله اول با روانشناسی در خصوص ترس کودک از دندانپزشکی صحبت کرده و شرایط لازم برای آمادگی کودک برای خدمات دندانپزشکی را فراهم سازید.

متخصصین عرشیان کلینیک، به سبب مهارت و تجربه کاری بالا در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی با آرامش و صبر کامل به درمان مشکلات دندانی کودکان می پردازند و به همین سبب می توانید به راحتی خدمات دندانپزشکی فرزندان خود را به عرشیان کلینیک و متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران بسپارید.

نمونه کار متخصص دندانپزشکی کودکان در عرشیان کلینیک

وظایف متخصص دندانپزشکی چیست؟

  • متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران از بروز پوسیدگی دندان جلوگیری می کند
  • به درمان مشکلات پوسیدگی دندان می پردازد
  • درمان مشکلات دندانی اعم از شکستگی و ترک خوردگی دندان ها و..
  • درمان مشکلات لثه 
  • عصب کشی دندان کودکان
  • بررسی وضعیت دندان های شیری
  • ارتودنسی کودکان
  • و..

بنابراین می توانید در هر زمان جهت بهره مندی از خدمات متخصص دندانپزشکی کودکان شرق تهران بهره مند گردید کافیست با شماره درج شده در صفحه سایت جهت کسب اطلاع از میزان قیمت خدمات دندانپزشکی کودکان؛ تماس حاصل نموده و به دریافت نوبت معاینه دندانپزشکی بپردازید.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه