لمینت دندان

لمینت دندان همان راه کار مناسب برای زیبایی دندان ها می باشد. نباید انکار کرد که لمینت دندان (طرح لبخند) زیبایی شما را دو چندان می کند. به صورت تخصصی می توان گفت که لمینت پوسته های با شکل و ویژگی دندان شما می باشد که با ضخامت نازک در رنگ های متفاوت، متناسب با رنگ دندان هر شخص به کار برده می شود. بدیهی است که لمینت دندان در بخش جلویی دندان قرار می گیرد تا هر آنچه که برای زیباتر کردن لبخند دندان شما نیاز است رعایت شود.

لمینت کردن دندان چیست

لمینت کردن دندان چیست

طریقه لمینت کردن دندان ها

مهمترین سوال در نحوه لمینت کردن دندان این است که آیا سطح دندان تراش داده می شود؟! در پاسخ به این سوال باید گفت که بستگی به دندان هر فرد این پاسخ متفاوت است، در برخی موارد حتی نیاز به تراش بر روی سطح دندان نیست، در لمینت سرامیکی تراش های بسیار جزئی برای نصب بهتر لمینت دندان انجام می شود. این نکته مهم است که در فرآیند اصلاح طرح لبخند آسیبی به مینا و دندان شما وارد نمی شود.

طریقه لمینت کردن دندان ها

طریقه لمینت کردن دندان ها. نحوه لمینت کردن دندان

هزینه لمینت کردن دندان

قیمت لمینت کردن دندان ها وابسته به پارامتر های متفاوتی می باشد. از جمله دقت تراش دندان، نوع قالبگیری دندان، جنس لمینت و… اگرچه در انتخاب لمینت دندان برای طرح لبخند هزینه مهم می باشد ولی ناگفته مشخص است که مهمترین پارامتر در لمینت انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی و یک دندانپزشک کاربلد و با تجربه می باشد. نباید در هیچ شرایطی تحت تاثیر تبلیغات فضای مجازی با قیمت های متفاوت و گاها خیلی ارزان و یا برعکس خیلی گران قرار گرفت. کلینیک دندانپزشکی عرشیان لمینت دندان شما را به صورت تضمینی و اقساطی  با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.نکته مهم اینکه تضمین کیفیت لمینت کردن دندان برای اصلاح لبخند شما بر روی سربرگ کلینیک دندانپزشکی عرشیان به شما داده می شود.

هزینه لمینت کردن دندان. قیمت لمینت کردن دندان ها.(لمینت دندان هزینه)

هزینه لمینت کردن دندان

فرق لمینت با کامپوزیت

 مهمترین فرق بین کامپوزیت و لمینت دندان در طول عمر لمینت سرامیکی می باشد که می توان گفت به نسبت از کامپوزیت دندان بیشتر می باشد. البته نباید از این نکته نیز چشم پوشی کرد که مقاومت رنگ لمینت دندان در مقایسه با کامپوزیت دندان به نسبت بیشتر و بهتر می باشد. در نگاه کلی همه این تفاوت ها وابسته به کیفیت و توان دندان پزشکی انتخابی شما برای اصلاح طرح لبخند دارد. تفاوت لمینت و کامپوزیت را می توان از نمونه کارهای هر کلینیک مشاهده کرد. البته نکته مهم اینکه کلینیک دندانپزشکی عرشیان  با مشاوره رایگان در حوزه زیبایی دندان و درمان در خدمت شماست تا هر گونه ابهامی در خصوص فرق بین کامپوزیت و لمینت برای شما مخاطبان عزیز برطرف شود.

فرق لمینت با کامپوزیت.تفاوت کامپوزیت ونیر و لمینت

فرق لمینت با کامپوزیت

عوارض لمینت کردن دندان

شاید بهتر باشد چند نکته ای در خصوص معایب لمینت طرح لبخند نیز گفته شود:
اگر در انتخاب دندانپزشک خوب و کلینیک دندانپزشکی دقت خوبی به خرج داده نشود این احتمال که تراش خوبی به دندان های شما داده نشود بیشتر می شود.
نکته مهمتر اینکه لمینت دندان برای دندان های دارای پوسیدگی بالا هیچ کاربردی ندارد.
و در انتها اینکه در صورتی که مراقبت خوبی از لمینت نشود و شکستگی صورت گیرد باید کل لمینت دندان را تعویض کرد.
در ادامه در تمامی بخش های زیبایی دندان مقالات تخصصی در بخش مقالات برای شما ارائه می شود. از جمله : کامپوزیت دندان، لمینت دندان، عوارض کامپوزیت ونیر، طرح لبخند، لبخند هالیوودی، بلیچینگ و …. کلینیک دندان پزشکی عرشیان با بالاترین کیفیت و تضمین به صورت اقساطی تمامی خدمات زیبایی دندان را به شما مخاطبان عزیز ارائه می دهد. تماس با ما

عوارض لمینت کردن دندان. معایب لمینت دندان

عوارض لمینت کردن دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

دندانپزشکی عرشیان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟