لوگو کلینیک دندان‌پزشکی عرشیان

کلینیک دندان‌پزشکی عرشیان

از مجهزترین‌های شرق تهران

به کلینیک دندان‌پزشکی عرشیان خوش آمدید، جایی که ما همکاری میان دندانپزشکان عمومی و متخصصانی در زمینه‌های متفاوت را فراهم کرده‌ایم تا خدماتی فراگیر و تخصصی در حوزه‌های زیبایی دندان، ایمپلنت و کاشت دندان، کامپوزیت و لمینیت دندان، ارتودنسی، عصب‌کشی، جراحی‌های دندانی، درمان بیماری‌های لثه و دندانپزشکی اطفال ارائه دهیم.

پزشک‌های متخصص

به کمک دندان‌پزشکان ماهر تحصیل کرده در بهترین دانشگاه‌های کشور و خارج از کشور با تجربه کاری درخشان، تضمین کیفیت کار نهایی را به شما می‌دهیم.

قیمت مناسب و اقساطی

برای رفاه شما، در کنار ارائه بهترین قیمت با حفظ کیفیت، امکان پرداخت هزینه‌ها به صورت اقساطی ممکن می‌باشد. برای مشاهده نحوه پرداخت اقساطی به لینک زیر مراجعه نمایید.

مواد مصرفی با کیفیت

دندان یکی از مهم‌ترین موارد در زیبایی چهره افراد بوده و هست. استفاده از مواد مصرفی با کیفیت پایین سبب آسیب‌های پس از درمان جدی خواهد شد.

درباره کلینیک عرشیان

کلینیک دندانپزشکی عرشیان در آبان ۱۳۹۷ با داشتن دو یونیت در محیطی کاملاً استریل و آرام فعالیت حرفه‌ای خود را تا به امروز آغاز کرده است هدف مهم این مجموعه ارائه بهترین خدمات در راستای رفع مشکلات درمانی مراجعه کننده می‌باشد، تاکید این مجموعه همواره استفاده از تجهیزات و متریال روز دنیا و همکاری با پرسنل حرفه‌ای بوده است ، این کلینیک در رزومه درمانی خود سابقه درمان هزاران بیمار را بصورت موفق در سراسر ایران و خارج از کشور دارا می باشد.

چرا کلینیک دندان‌پزشکی عرشیان؟

متخصصان ما با استفاده از معاینات دقیق چشمی و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، از جمله تصویربرداری دیجیتال و رادیوگرافی دندان‌ها، به ارزیابی جامع سلامت دهان و دندان می‌پردازند. در صورت نیاز به درمانی پیچیده‌تر، از جمله درمان ریشه یا پوشش‌گذاری دندان، با دقت و مهارت خاصی اقدام می‌نمایند. علاوه بر این، پیشگیری از مشکلات دندانی از طریق درمان‌های فلورایدی و اقدامات پیشگیرانه بهبود داده می‌شود.

در صورت نیاز به توجه ویژه‌‌تر، متخصصان ما آماده ارجاع بیماران به همکاران تخصصی خود هستند که شامل اندودونتیست‌ها، متخصصان درمان ریشه، پریودونتیست‌ها (متخصصان لثه)، متخصصان ترمیمی و زیبایی دندان و دندانپزشکان پروتزی می‌باشند.

اندودونتیست‌های ما در پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های ریشه دندان تخصص دارند. پریودونتیست‌های ما نیز با ارائه خدماتی مانند پیشگیری و درمان بیماری‌های لثه و ایمپلنت‌های دندانی، بر سلامت و زیبایی لثه‌ها و بافت‌های اطراف دندان تاکید دارند. 

دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی ما خدمات مراقبتی را از سفید کردن دندان‌ها تا لمینیت و کامپوزیت ارائه می‌دهند و باعث ایجاد لبخندی زیبا و سالم می‌شوند. همچنین، دندانپزشکان پروتزی ما با استفاده از جدیدترین روش‌های پروتزی، از جمله ایمپلنت‌ها، روکش‌ها و دندان‌های مصنوعی، به بازیابی عملکرد مناسب دهان و زیبایی لبخند می‌پردازند.

مجموعه عرشیان به ارائه بهترین خدمات دهان و دندان متعهد است و همکاران ما در هر گام از درمان با دقت و تجربه کنار شما خواهند بود. ما به کمک دانش و تخصص خود تلاش می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تا سلامتی و زیبایی لبخندتان را به دست آورید و حفظ کنید.

مفتخر به ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی در شرق تهران

دندانپزشکی عرشیان، با ارائه خدمات تخصصی و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دندا، به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی در شهر تهران شناخته می‌شود. کادر پزشکی مجرب و کارآزموده‌ی این مرکز با تکیه بر دانش علمی و تجربیات کلینیکی خود، خدمات گسترده‌ای اعم از ایمپلنت، ارتودنسی، دندانپزشکی زیبایی، درمان ریشه و پروتزهای دندانی را به بیماران ارائه می‌دهند. محیط کلینیک طراحی شده به گونه‌ای است که آرامش و اطمینان را به بیماران هدیه می‌کند و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات دندانپزشکی، تجربه‌ای بی‌نظیر از مراقبت‌های دندانی را فراهم می‌آورد. کلینیک دندانپزشکی عرشیان نه تنها به کیفیت بالای درمانی خود مفتخر است، بلکه به خدمت‌رسانی بی‌وقفه و رضایت‌مندی کامل مراجعین نیز اهمیت می‌دهد. این مجموعه با ارائه مشاوره‌های رایگان و برنامه‌ریزی دقیق ویزیت‌ها، تلاش می‌کند که بهترین خدمات ممکن را به شما عزیزان ارائه دهد.

مزایای رقابتی نسبت به سایر همکاران

از مزایای رقابتی این کلینیک علاوه بر دارا بودن تیم حرفه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • حضور تخصص‌های مختلف در این حوزه و توجه ویژه به ارائه بهترین کیفیت در همه حوزه‌ها
  • دسترسی آسان کلینیک از لحاظ مکانی به مترو
  • امکان پرداخت اقساطی (برای خدمات مشخص)
  • رادیولوژی پیشرفته
  • مشاوره و معاینه اولیه رایگان
  • ارائه ضمانتنامه