🎉 20% تخفیف جشنواره تا تاریخ 5 مرداد

لمینت دندان

یکی از محبوب‌ترین کارهای زیبایی دهان لمینت دندان به شمار می‌آید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید دندانی زیبا داشته باشید.

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!
لمینت دندان

لمینت دندان

هزینه و قیمت لمینت دندان 1402 چقدر است؟

هزینه و قیمت لمینت دندان چقدر است؟این سوالی است که بیشتر افراد علاقمند به کاشت لمینت می پرسند تا با آگاهی از این میزان قیمت با برنامه ریزی های شخصی و مالی خود در مناسب ترین زمان ممکن به کاشت لمینت دندان بپردازند و دندان هایی زیبا را به خود هدیه دهند.

در ادامه علاوه بر قیمت لمینت دندان در سال 1402 به عوامل تاثیرگذار بر این قیمت گذاری اشاره نموده ایم بنابراین مطالعه مطالب پیش رو را برای اطلاع از هزینه لمینت دندان چقدر است؟ از دست ندهید.

از آنجا که نمیتوان تنها به یک عامل برای اطلاع از هزینه و قیمت لمینت دندان دست یافت باید به آیتم های متعددی اشاره نمود که بر قیمت لمینت دندان تاثیر بسیاری دارند.

آیتم های تاثیرگذار بر هزینه لمینت دندان 1402

 • تعداد دندان های مورد نیاز برای کاشت لمینت
 • کیفیت مواد کاشت لمینت دندان سرامیکی
 • درجه و طیف رنگی لمینت دندان سرامیکی
 • تخصص و مهارت شخص دندانپزشک برای کاشت لمینت سرامیکی
 • لوکیشن دندانپزشکی
 • برند لمینت دندان
 • جنس لمینت دندان
 • هزینه های مجاور برای کاشت لمینت دندان
لمینیت دندان کلینیک عرشیان

تاثیر تعداد دندان های مورد نیاز برای کاشت بر تعرفه لمینت دندان

از آنجایی که هر فردی متناسب با نیاز و علاقمندی خود به کاشت لمینت دندان سرامیکی می پردازد هر مراجعی ممکن است تعداد دندان های متعددی را برای کاشت لمینت دندان خود در نظر گیرد فرض مثال شخصی ممکن است تنها یک ردیف دندانی را لمینت کند و شخصی هر دو ردیف دندانی.

لذا در لمینت به سبب درخشندگی برخی طیف های رنگی با درجه بالا نمی توان تنها چند دندان جلویی را لمینت کند.

بلکه نیاز است که یا هر دو فک یا حداقل دندان های مجاور هم لمینت شوند بنابراین یه گروه ممکن است تنها ردیف بالایی دندان هایشان را لمینت کنند و گروهی هر دو فک دهان خود را با نصب لمینت زیباتر سازند.

بنابراین گروهی که تنها یک ردیف دندان خود را لمینت می کنند هزینه کمتری نسبت به گروهی که هر دو فک دندان های خود را لمینت می کنند می پردازنند.حتی گاهی ممکن است افرادی طیف رنگی طبیعی لمینت دندان را انتخاب کنند و تنها چند دندان جلویی دندان های خود را لمینت کنند که این افراد هزینه بسیار کمتری نسبت به گروه اول پرداخت خواهند کرد.

تاثیر کیفیت مواد کاشت لمینت

کیفیت مواد کاشت بسیار بر قیمت نهایی کاشت لمینت دندان مهم می باشد لذا اگر مواد کاشت لمینت موادی مرغوب و باکیفیت باشد از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود چون کیفیت مطلوبی داشته و این کیفیت به سبب تضمین شدن سبب مشکل آفرینی برای دندان ها نمی شود.

ولیکن اگر مواد کاشت کیفیت مناسبی نداشته باشند مسلما از هزینه ای کمتر برخوردار می باشد که باید ذکر گردد متخصصین مجرب و کلینیک های معتبر هرگز از مواد کاشت بی کیفیت استفاده نمی کنند لذا بهره گیری از کیفیت پایین مواد کاشت لمینت نه تنها به سلامت دندان های مراجع آسیب می زند بلکه اعتبار دندانپزشک متخصص هم به سبب ایجاد مشکلات دندانی زیر سوال می برد.

پس کیفیت مواد کاشت بسیار بر تعرفه نهایی لمینت دندان موثر می باشد و نباید آن را نادیده انگاشت.

تاثیر درجه و طیف رنگی لمینت

لمینت یکی از روش های زیبایی نوین است که به سبب تنوع رنگی و محدود نبودنش در انتخاب رنگ بسیار برای اکثر افراد محبوب بوده است.

در ادامه به انواع این طیف های رنگی اشاره می کنیم.پس هر یک از طیف های رنگی لمینت به سبب نزدیک بودن به سفیدی دندان های طبیعی یا روشن تر بودن قیمت متفاوتی را به خود اختصاص داده اند و با توجه به انتخاب هر شخص هزینه و تعرفه نهایی لمینت دندان 1402 متمایز می گردد.

لمینیت دندان کلینیک عرشیان

تاثیر تخصص و مهارت شخص دندانپزشک

همه می دانیم که در عصر امروز همه چیز بر پایه تخصص است که بهتر است بچرخد و کاشت لمینت دندان هم یکی از همین مواردی است که نیازمند متخصصی توانمند است که بتواند زیبایی خود را همان گونه که هست به آن زیبایی بر لب های مراجعین بنشاند.

لمینت سرامیکی از آن دست روش هایی است که لازم است برای کاشت آن به یک دندانپزشک متخصص و مجرب مراجعه نمود تا علاوه بر زیباسازی دندان ها،دندان ها آسیب ندیده و این میزان آسیب احتمالی به حداقل میزان ممکن برسد.

بنابراین دندانپزشکی که به صورت تخصصی و حرفه ای به کاشت لمینت دندان می پردازد و برای کاشت مطلوب و موردپسند ساعت ها به صورت کاملا اصولی زمان می گذارد باید نسبت به دندانپزشکی که در کاشت لمینت دندان تخصص ندارد و تنها در کنار تخصص خود به کاشت آن هم می پردازد هزینه بیشتری برای کاشت لمینت دندان دریافت کند.

تاثیر لوکیشن دندانپزشکی

از دیگر مواردی که بر قیمت نهایی کاشت لمینت دندان تاثیرگذار است منطقه دندانپزشکی می باشد.لذا اگر این مطب در منطقه ای شلوغ و پر دسترس قرار داشته باشد از کلینیکی که اطراف شهر است و جمعیت زیادی در آن منطقه ساکن نیستند هزینه بیشتری را دریافت می نماید.

حتی اگر مسیر کلینیک از مسیر زندگی مراجعین دور باشد هزینه های رفت و آمد به کلینیک به قصد کاشت لمینت دندان هم بخشی از هزینه نهایی و قیمت لمینت دندان محسوب می گردد.

تاثیر برند لمینت دندان بر تعرفه لمینت دندان سرامیکی

لمینت دندان سرامیکی دارای برندهای مختلفی است که هر یک به سبب تفاوت هایی که دارند ممکن است تا حدودی در قیمت نهایی لمینت دندان تاثیرگذار باشند پس بهتر است به نقش و تاثیرگذاری برند کشور سازنده لمینت دندان هم بر تعرفه نهایی آن توجه کنیم.

برندهای متعدد لمینت دندان

🔴 برند ونیر لمینت:این نوع لمینت به سبب میزان نزدیکی بالایی که با رنگ دندان های طبیعی دارد در بین سلبریتی های هالیوودی بسیار محبوب گشته است و سبب شده به این نوع لمنیت؛لبخند هالیوودی بگویند.این نوع لمینت توسط شرکت مک به عرصه رسیده و هزینه ای بسیار بالا را به سبب محبوبیت اش به خود اختصاص داده است.

🔴 برند ونیر سرک(CEREC):این برند لمینتی هم برندی گران قیمت محسوب می گردد زیرا خیلی سریع آماده شده و به سبب طراحی 3 بعدی در کلینیک های دندانپزشکی انجام می گیرد و توسط شرکت سرک به دست تولید می رسد.

🔴 برند لمینت ایمپرکس ایمکس:این نوع لمینت دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد و دوام بالایی دارد.این برند لمینتی که توسط شرکت شناخته شده ویوانت به تولید می رسد سبب اصلاح فرم دندان ها و لبخند شده و عیوب دندانی قابل حل با لمینت را ترمیم می نماید.

🔴 برند لمینت دوراتین:این نوع لمینت که از استحکام و مقاومت قابل قبول و دوام و ماندگاری مناسبی برخوردار است توسط شرکت ویتا به تولید می رسد که جنس این لمینت پرسلین فشرده می باشد و قیمت بسیار ارزانی را دارد و به عنوان ارزان ترین برند لمینت دندان شناخته می شود.

بنابراین هر یک از این برندها به سبب ویژگی هایی که دارند بر هزینه و قیمت لمینت دندان سال 1402 تاثیرگذار هستند.

تاثیر جنس لمینت بر قیمت لمینت دندان

🔵 لمینت از نوع سرامیک فشرده

این نوع لمینت ظاهر زیبایی ندارد ولیکن مقاومت بالایی را به خود اختصاص داده است.

🔵  لمینت از نوع سرامیک توده ای

این نوع لمینت برعکس لمینت سرامیکی فشرده است زیرا از ظاهر زیبایی برخوردار است ولیکن مقاومت بالایی ندارد.

🔵 لمینت از نوع دی سیلیکات لیتیوم

این نوع لمینت دارای مقاومت بالایی بوده و بسیار مستحکم می باشد.و به سبب این قابلیت برای افرادی که دندان قروچه دارند لمینت مناسبی با تائید دندانپزشک متخصص شمرده می گردد.

🔵 لمینت از نوع زیرکونیا

این نوع لمینت هم ظاهر بسیار زیبایی داشته و هم مقاومت بالایی نیز دارد.دارای ماندگاری و دوام زیادی است و به سبب کیفیت بالایی که دارد سبب بدبویی دهان نمی گردد همچنین برای اصلاح و ترمیم عیوب دندانی مثل اصلاح فرم دندان ها هم بسیار پرکاربرد می باشد.

بنابراین دریافتیم هر یک از این نوع لمینت ها ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند که هر یک می توانند بر هزینه لمینت دندان تاثیرگذار باشند.

اگر علاقمندان به کاشت لمینت دندان همچنان می خواهند به طور دقیق تری از هزینه و قیمت لمینت دندان آگاه شوند می توانند با دندانپزشکی عرشیان تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را جویا شوند.

لمینیت دندان کلینیک عرشیان

تاثیر هزینه های مجاور بر تعرفه لمینت دندان 1402

 • عکس برداری از دندان ها پیش از کاشت لمینت دندان
 • معاینه و بررسی دندان ها
 • هزینه درمان التهاب و تورم لثه
 • هزینه درمان پوسیدگی و عفونت دندان ها
 • هزینه جرم گیری دندان ها
 • کشیدن دندان ها

هزینه های مجاور آن دسته از هزینه هایی را شامل می گردد که مازاد بر هزینه کاشت لمینت دندان پرداخته می شوند که به یکی از آن ها پیشتر اشاره نمودیم.به نظر شما کدام یک از عناوین قبلی هزینه ای مازاد بر قیمت لمینت دندان محسوب می شود؟

✅ عکس برداری از دندان ها پیش از کاشت موثر بر قیمت لمینت دندان

به گفته دندانپزشک،مراجع موظف است برای معاینه اصلی پس از مشاوره عکس از دندان های خود را به دندانپزشک تحویل دهد و ایشان نیز با دیدن عکس دندان های مراجع تشخیص دهد وضعیت دندان های فرد دقیقا به چه صورت می باشد.و این نیز هزینه ای مازاد بر هزینه و قیمت لمینت دندان1402 محسوب می گردد.

✅ معاینه و بررسی دندان ها

متخصص دندان های مراجع را بررسی می کند و وضعیت دندان های او را شرح داده و پیشنهادهای خود را برای درمان بهتر و سریع تر که نتیجه ای مطلوب را به ثمر رساند به مراجع بیان می دارد.

✅ هزینه درمان التهاب و تورم لثه

اگر مشخص گردد مراجع دچار بیماری های مربوط به لثه مثل خون ریزی.تورم یا التهاب لثه می باشد باید حتما توسط متخصص درمان شده و پس از درمان به کاشت لمینت دندان بپردازد.

اگر لثه ها ملتهب باشند پس از کاشت لمینت دندان،لمینت بر لثه ها فشار آورده و سبب خون ریزی و ضعیف شدن لثه ها می گردد و التهاب لثه ها بیش از قبل می شود بنابراین درمان این مشکل هزینه ای مازاد بر قیمت لمینت دندان 1402 به ارمغان می آورد.

✅ هزینه درمان پوسیدگی و عفونت دندان ها

هنگامی که دندانپزشک مشاهده کند دندان های مراجع پوسیده هستند پیش از کاشت لمینت دندان به اصلاح و ترمیم پوسیدگی دندان ها می پردازد زیرا اگر با وجود پوسیدگی،لمینت دندان نصب گردد پوسیدگی بیشتر شده و سبب آسیب به دندان ها می شود و به مرور به سبب پوسیدگی بیشتر دهان بوی نامطلوبی را به خود می گیرد.

✅ هزینه جرم گیری دندان ها

در صورتی که نیاز باشد پیش از کاشت لمینت دندان؛دندان های مراجع جرم گیری شوند متخصص به جرم گیری دندان ها پرداخته و سپس به کاشت لمینت می پردازد زیرا اگر جرم های دندانی برداشته نشوند جرم ها زیر روکش لمینتی بیشتر شده و به مرور سبب ضعیف شدن دندان ها و سیاه شدنشان می گردد.

✅ کشیدن دندان ها

اگر دندانی نیاز به کشیده شدن داشته باشد تا کاشت لمینت به طور صحیح انجام گردد دندانپزشک با رضایت مراجع دندان را می کشد.

همه این عوامل در کنار هم بر هزینه و قیمت لمینت دندان تاثیر بسزایی داشته و موثر واقع می گردند اما باید دانست به طور کل قیمت لمینت دندان سرامیکی به سبب سرامیکی بودن و ویژگی های دیگری که در ادامه ذکر می کنیم تا حدودی بالا می باشد.

علل بالا بودن هزینه لمینت دندان 1402

 • دوام و ماندگاری لمینت دندان
 • تمام سرامیک بودن لمینت دندان سرامیکی
 • مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ و زردی
 • چند جلسه ای بودن کاشت لمینت دندان

🔴 دوام و ماندگاری:به منظور دائمی و همیشگی بودن لمینت دندان.لذا باید توجه نمود که در لمینت دندان سرامیکی به سبب تراشیدن مینای دندان قابلیت برگشت پذیری وجود ندارد و دندان ها تنها به هنگام آسیب و تغییر رنگ و..تعویض می شوند.

🔴 چند جلسه ای بودن کاشت لمینت دندان:حداقل دو جلسه درمانی برای کاشت لمینت دندان نیاز است.

و..این عوامل سبب گشته قیمت لمینت دندان به مراتب از هزینه کاشت کامپوزیت ونیر و روش های دیگر زیبایی دندان به مراتب بالاتر باشد.

لمینیت دندان کلینیک عرشیان

برخی درجات رنگی لمینت دندان

لمینت دندان 4 طیف رنگی را در بر دارد.

طیف های رنگی(A/B/C/D)

طیف رنگی A1:

 • معروف به رنگ لبخند هالیوودی
 • درخشندگی زیاد
 • مقاومت بالا

طیف رنگی A2:

 • طبیعی استخوانی رنگ
 • یک درجه سفیدتر از سفیدی دندان های طبیعی

طیف رنگی A3:

 • رنگی بسیار نزدیک به رنگ طبیعی دندان ها

طیف رنگی B1:

 • معروف به رنگ لبخند هالیوودی زیبا و محبوب

طیف رنگی B2:

 • روشن
 • بسیار مقاوم در برابر ساییدگی(سایش)
 • میزان بالای سازگاری با دهان

طیف رنگی BW:

 • هزینه مناسب
 • سفیدی زیاد
 • عدم تناسب و زیبایی با پوست تیره
لمینیت دندان کلینیک عرشیان

کاشت لمینت دندان در عرشیان کلینیک

علاقمندان به کاشت لمینت دندان یا هر نوع کاشت دیگری مثل کاشت کامپوزیت دندان ارزان و..می توانند به عرشیان کلینیک اعتماد کنند زیرا دندانپزشکی عرشیان به سبب بهره گیری از باکیفیت ترین مواد کاشت و به روزترین متد در عصر حاضر علاوه بر تضمین زیبایی دندان ها به حفظ سلامت دندان ها بسیار اهمیت قائل می باشد.

📞 بنابراین افراد می توانند برای کسب اطلاع از هزینه لمینت دندان 1402 در عرشیان کلینیک با کیفیتی بالا و مطمئن با کلینیک تماس حاصل کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لمینت دندان منابع انگلیسی کلیک کنید: لمینت دندان ویکیپدیا

سوالات متداول

ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟1402/11/9 8:27:45

ماندگاری لمینت دندان به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد، مهارت دندانپزشک و بهداشت دهان و دندان بیمار بستگی دارد. به طور کلی، لمینت دندان می‌تواند تا 10 سال یا بیشتر ماندگاری داشته باشد.

آیا لمینت دندان درد دارد؟1402/11/9 8:28:30

خیر، لمینت دندان بدون درد انجام می‌شود. قبل از شروع کار، دندان‌ها با بی‌حسی موضعی بی‌حس می‌شوند.

آیا برای لمینت دندان اقساطی نیاز به ضامن دارم؟1402/11/9 8:28:43

خیر، برای لمینت دندان اقساطی عرشیان نیاز به ضامن نیاز نیست. فقط چک صیادی کافی است.

آیا لمینت دندان اقساطی با لمینت معمولی تفاوتی دارد؟1402/11/9 8:29:01

خیر، لمینت دندان اقساطی از نظر کیفیت و مواد با لمینت معمولی هیچ تفاوتی ندارد. تنها تفاوت در نحوه پرداخت هزینه است.

شرایط پرداخت اقساطی لمینت دندان در کلینیک عرشیان چگونه است؟1402/11/9 8:29:19

پرداخت 50 درصد هزینه در ابتدای کار

ارائه 8 فقره چک برای پرداخت مابقی هزینه تا 8 ماه

بدون سود

 

چرا قیمت لمینت دندان گران تر از دیگر روش های زیبایی دندان است؟1402/10/20 9:09:03

به این سوال در محتوا پاسخ داده شده است.افراد برای آگاهی از پاسخ این سوال می توانند این بخش از محتوا را مطالعه کنند.

متوسط طول عمر لمینت دندان چقدر است؟1402/10/20 9:08:28

لمینت دندان دائمی می باشد ولی عمر و ماندگاری آن حداقل 10 سال می باشد که نیاز به تعویض دارد ولی قابل برداشت نیست و نمی توان آن را از روی دندان ها خارج نمود.

قیمت لمینت دندان چند است؟1402/10/20 9:07:54

قیمت کاشت لمینت دندان در عرشیان کلینیک داخل محتوا ذکر شده همچنین افراد می توانند برای کسب اطلاع دقیق تر با کلینیک تماس حاصل کنند.

مراقبت‌های بعد از لمینت دندان چیست؟1402/10/3 19:41:12
 • استفاده از مسواک نرم و خمیردندان حاوی فلوراید
 • استفاده از نخ دندان حداقل یک بار در روز
 • اجتناب از جویدن غذاهای سفت و سخت
 • مراجعه منظم به دندانپزشک برای معاینه و تمیز کردن دندان‌ها
آیا لمینت‌های دندانی دائم هستند یا می‌توان آنها را برداشت؟1402/10/3 19:40:01

لمینت‌های دندانی دائمی نیستند و می‌توان آنها را برداشت. با این حال، برداشتن لمینت‌ها می‌تواند آسیبی به مینای دندان وارد کند.

مدت درمان لمینت دندان چقدر است؟1402/10/3 19:38:32

مدت درمان لمینت دندان معمولاً دو تا سه جلسه است. در جلسه اول، دندانپزشک دندان‌ها را آماده می‌کند و قالب دندان‌ها را می‌گیرد. در جلسه دوم، لمینت‌ها ساخته می‌شوند و در جلسه سوم، لمینت‌ها روی دندان‌ها چسبانده می‌شوند.

آیا لمینت‌ها می‌توانند باعث استحکام بیشتر دندان‌ها نیز شوند؟1402/10/3 19:37:38

خیر، لمینت‌ها باعث استحکام بیشتر دندان‌ها نمی‌شوند. در واقع، لمینت‌ها مقداری از مینای دندان را از بین می‌برند تا به خوبی روی دندان چسبیده شوند.

لمینت دندان را می توان درآورد؟1402/10/1 19:13:37

بله، لمینت دندان قابل برداشت است. در صورت بروز هرگونه مشکل با لمینت دندان، می‌توان آن را در آورد.

آیا لمینت دندان درد دارد؟1402/10/1 19:13:10

در طی مراحل انجام لمینت دندان، ممکن است کمی احساس ناراحتی داشته باشید. اما در کل، این روش دردناک نیست.

هزینه لمینت دندان چقدر است؟1402/10/1 19:12:41

هزینه لمینت دندان بسته به عوامل مختلفی مانند نوع لمینیت، تعداد دندان‌هایی که نیاز به لمینت دارند و مهارت دندانپزشک متفاوت است.

آیا لمینت دندان برای همه مناسب است؟1402/10/1 19:12:05

لمینیت دندان برای همه مناسب نیست و دندانپزشک باید قبل از انجام این روش، سلامت دندان‌های شما را بررسی کند. همچنین، اگر دندان‌های شما دارای پوسیدگی یا آسیب جدی هستند، لمینت دندان نمی‌تواند مشکل شما را حل کند.

آیا لمینت دندان دائمی است؟1402/10/1 19:11:35

نه، لمینت دندان دائمی نیست و ممکن است در طول زمان دچار آسیب یا شکستگی شود. معمولاً طول عمر لمینت دندان بین 5 تا 10 سال است.

لمینت دندان چه عوارضی دارد؟1402/10/1 19:11:00

عوارض جانبی لمینت دندان معمولاً خفیف و گذرا هستند. از جمله عوارض جانبی این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حساسیت دندان‌ها به سرما و گرما
 • درد خفیف در دندان‌ها
 • تورم و قرمزی لثه
لمینت دندان چه مراقبت‌هایی نیاز دارد؟1402/10/1 19:10:29

برای مراقبت از لمینت دندان باید نکات زیر را رعایت کنید:

 • از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن منظم برای تمیز کردن دندان‌های خود استفاده کنید.
 • از خوردن غذاهای سفت و چسبناک خودداری کنید.
 • از جویدن آدامس خودداری کنید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با لمینت دندان‌های خود، به دندانپزشک مراجعه کنید.
انجام لمینت دندان چه مدت طول می‌کشد؟1402/10/1 19:09:54

زمان لازم برای انجام لمینت دندان به نوع لمینیت و تعداد دندان‌هایی که نیاز به لمینت دارند بستگی دارد. به طور کلی، لمینت سرامیک معمولاً دو جلسه طول می‌کشد، در حالی که لمینت کامپوزیت می‌تواند در یک جلسه انجام شود

چه کسانی می‌توانند لمینت دندان انجام دهند؟1402/10/1 19:09:22

لمینیت دندان برای افرادی که دارای مشکلات زیر هستند مناسب است:

 • دندان‌های کج، لب پریده، ترک خورده یا زرد
 • دندان‌هایی که فاصله زیادی بین آن‌ها وجود دارد
 • دندان‌هایی که سایز نامناسبی دارند
کدام نوع لمینیت دندان بهتر است؟1402/10/1 19:08:38

به طور کلی، لمینیت سرامیک گزینه بهتری نسبت به لمینیت کامپوزیت است. لمینیت سرامیک ظاهری طبیعی‌تر و ماندگاری بیشتری دارد. با این حال، لمینیت کامپوزیت ارزان‌تر است و می‌تواند در یک جلسه دندانپزشکی قرار داده شود.

لمینت دندان چیست؟1402/10/1 19:08:05

لمینیت دندان یک روش زیبایی دندانپزشکی است که برای بهبود ظاهر دندان‌ها استفاده می‌شود. در این روش، لایه‌های نازکی از سرامیک یا کامپوزیت بر روی سطح بیرونی دندان‌ها چسبانده می‌شود.

مقاله‌های مرتبط

سوالی برای شما پیش آمده؟

با تکمیل فرم زیر و ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

لطفا به همراه صفر وارد شود.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Go to Top