قیمت طرح لبخند (کامپوزیت و لمینت دندان)

قیمت طرح لبخند (کامپوزیت و لمینت دندان)

قیمت طرح لبخند دندان کامپوزیتی و لمینتی (1402) چقدر است؟ پرسش اساسی اکثر افراد در طی چندین سال اخیر تا کنون در هر سال قیمت طرح لبخند می باشد.لذا هر شخص بنا بر نظر و علاقه شخصی خویش جویای قیمت کامپوزیت طرح لبخند و نیز قیمت لمینت دندان طرح لبخند هستند.به طور کل به سبب [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

قیمت طرح لبخند دندان کامپوزیتی و لمینتی (1402) چقدر است؟

پرسش اساسی اکثر افراد در طی چندین سال اخیر تا کنون در هر سال قیمت طرح لبخند می باشد.لذا هر شخص بنا بر نظر و علاقه شخصی خویش جویای قیمت کامپوزیت طرح لبخند و نیز قیمت لمینت دندان طرح لبخند هستند.به طور کل به سبب علاقه بسیار افراد به طرح لبخند کامپوزیتی و لمینتی نیز اطلاع از قیمت طرح لبخند در طی زمان بیش از پیش گشته و همچنان نیز در حال افزایش می باشد.

هزینه کامپوزیت دندان - 1403

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/390/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی1/090/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/590/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/690/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2/790/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2/890/000
🔹 آی پی اس لیرینگ450/000
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

قیمت طرح لبخند

عوامل موثر بر هزینه و قیمت طرح لبخند 1402

قیمت طرح لبخند می تواند به عوامل متعددی وابسته باشد.فرقی نمی کند افراد به دنبال اطلاع از هزینه کامپوزیت طرح لبخند یا قیمت لمینت دندان طرح لبخند باشد زیرا این عوامل بر قیمت هر روش زیبایی و درمانی دندانی نیز موثر بوده و می تواند موجب کاهش یا افزایش میزان قیمت نهایی آن گردد.

 • تعداد دندان های مورد نیاز برای طرح لبخند دندان
 • روش زیبایی و درمانی اصلاح طرح لبخند
 • کیفیت مواد به کار رفته
 • میزان تخصص دندانپزشک و مهارت وی در اصلاح طرح لبخند دندانی
 • درجه رنگی کامپوزیت طرح لبخند یا لمینت دندان
 • هزینه های جانبی پیش از اصلاح
 • منطقه جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی

تاثیر تعداد دندان ها در قیمت طرح لبخند کامپوزیتی و لمینتی

تعداد دندان هایی که به نیاز به اصلاح و ترمیم دارند که به سبب آن ها طرح لبخند اصلاح می گردد نیز بر هزینه نهایی و قیمت طرح لبخند بسیار موثر می باشند.به خصوص در هزینه لمینت دندان طرح لبخند که هزینه کاشت بیش از قیمت کامپوزیت طرح لبخند می باشد.

لذا کل ردیف دندانی که به هنگام لبخند مشخص می شوند نیز لمینت شوند زیرا لمینت روشن تر از رنگ طبیعی دندان ها می باشد و در صورت تفاوت رنگ دندان ها، نه تنها طرح لبخند از نظر زیبایی و جذابیت اصلاح نگشته بلکه سفیدی و روشنی دندان ها را مصنوعی تلقی می دارد.

باید اذعان داشت هزینه و قیمت لمینت دندان طرح لبخند به سبب ویژگی هایی که دارد بیشتر از تعرفه کامپوزیت طرح لبخند می باشد پس بهتر است به زیبایی هر چه تمام تر لمینت دندانی و اصلاح طرح لبخند نهایی بسیار توجه گردد.

روش منتخب برای اصلاح طرح لبخند

همانطور که پیشتر لحاظ شد قیمت و تعرفه طرح لبخند 1402 در هر روشی متفاوت می باشد مثلا تعرفه لمینت دندان طرح لبخند نیز از هزینه بلیچینگ و قیمت کامپوزیت طرح لبخند بیشتر بوده و مراجع باید پس از معاینه دندان هایش توسط دندانپزشک متخصص با مشورت از وی بهترین نوع روش درمانی را که متناسب با وضعیت دندان هایش می باشند انتخاب نماید.

پس روش انتخابی اصلاح عیوب دندانی نیز بر هزینه طرح لبخند تاثیر بسزایی دارد.لذا توصیه می گردد افراد با مشورت و بهره گیری از تجارب دندانپزشک، بهترین نوع روش درمانی و زیبایی که متناسب با دندان هایشان می باشد انتخاب نمایند تا علاوه بر زیبایی نیز سلامت دندان های ایشان نیز حفظ گردد.

کیفیت مواد کاشت بر قیمت طرح لبخند

اصیل و مرغوب بودن کیفیت مواد کاشت لمینت و کامپوزیت نیز بسیار بر قیمت طرح لبخند موثر می باشند.اگر مواد کاشت نیز کیفیت بالایی داشته باشند مسلما هزینه بالاتری برای طرح لبخند نیز در نظر گرفته می شود که این میزان قیمت ارزش بسزایی به سبب حفظ سلامت دندان ها و زیبایی طرح لبخند نیز دارد.

میزان تخصص دندانپزشک

تخصص دندانپزشک تاثیر بسیاری بر میزان قیمت لمینت دندان طرح لبخند و قیمت کامپوزیت طرح لبخند دارد.هرچه مهارت دندانپزشک بیشتر باشد قیمت طرح لبخند نیز افزایش می یابد.

درجه رنگی کامپوزیت موثر

میزان درجه رنگی یا به قولی طیف رنگی در میزان هزینه طرح لبخند دندان تاثیرگذار می باشد؛ چنانچه اگر طیف رنگی کامپوزیت یا لمینت کاشته شده روشن و بسیار سفید باشد احتمال افزایش قیمت این طیف  رنگی به نسبت طیف رنگی طبیعی بیش از پیش می گردد.

از آنجا که میزان قیمت کامپوزیت طرح لبخند و لمینت دندان طرح لبخند نیز قیمت های متفاوتی دارند بهتر است افراد در انتخاب طیف رنگی بیشتر دقت نموده و برای انتخاب درجه رنگی لمینت سرامیکی یا کامپوزیت ونیر خود از تجربیات دکتر متخصص استفاده نمایند.

هزینه های جانبی

پیش از کاشت لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندانی نیز ممکن است به سبب برخی عیوب دندانی هزینه هایی جانبی برای اصلاح طرح لبخند موجب گردد که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم لذا در صورت وجود چنین مشکلاتی مراجعین به هیچ عنوان نباید به اصلاح طرح لبخند دندانی بپردازند مگر با رفع و ترمیم عیوب دندانی و تایید نهایی دندانپزشک متخصص.

عکسبرداری از دندان ها به جهت معاینه و ارزیابی

پیش از مشاوره و معاینه دندان های طبیعی توسط دندانپزشک نیاز است که فرد عکسی از وضعیت دندان هایش را به دکتر نشان دهد تا در صورت وجود عیوبی مثل پوسیدگی و..نیز پیش از اصلاح طرح لبخند به درمان این مشکل پرداخته شود.

مشاوره و معاینه موثر بر قیمت طرح لبخند

نیاز است پیش از هر شروع هر کاری دندانپزشک به معاینه دندان ها و بررسی و ارزیابی آن ها بپردازد،در این جلسه اگر مراجع دندان های ضعیف و شکننده ای دارد یا هر مورد دیگر مهمی که نیاز است متخصص از آن مطلع باشد حتما باید بیان دارد.لذا دندانپزشک در انتها متناسب با وضعیت دندان های فرد بهترین پیشنهاد را برای وی در نظر می گیرد.

لذا تصمیم مراجع در نوع روش کاشت نیز بر هزینه لمینت دندان طرح لبخند و کامپوزیت طرح لبخند موثر می باشد.

کشیدن دندان ها

اگر دندان های فرد به هر دلیلی با تایید دندانپزشک نیازمند کشیده شدن باشند این کشیدگی نیز بر میزان تعرفه کامپوزیت طرح لبخند و لمینت دندان طرح لبخند تاثیر می گذارد.

جرم گیری دندان

گاهی در صورت نیاز دندانپزشک پیش از اصلاح طرح لبخند نیز به جرم گیری دندان ها می پردازد زیرا اگر دندان ها دارای جرم باشند و این میزان جرم برطرف نشوند در صورت کاشت لمینت و کامپوزیت نیز این میزان جرم در زیر روکش دندانی نیز افزایش می یابد و ممکن است خطراتی برای سلامتی دندان های طبیعی فرد ایجاد نماید.

 پوسیدگی دندان

پوسیدگی از هزینه های موثر بر تعرفه طرح لبخند دندانی 1402 است که حتما باید به رفع آن پیش از کامپوزیت و لمینت طرح لبخند دندان پرداخت در غیر این صورت پس از اصلاح طرح لبخند احتمال بروز مشکلات و عیوب دندانی بسیاری افزایش می یابد.

تاثیرپذیری التهاب و متورم شدن لثه

در صورتی که لثه ها ملتهب و متورم باشند باید حتما در ابتدا درمان شده و پس از رفع مشکل به اصلاح طرح لبخند پرداخته شود لذا در غیر این صورت وضعیت تورم و التهاب لثه ها بیشتر شده و ممکن است خطر آفرین باشد.

تاثیر منطقه جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی بر تعرفه طرح لبخند

منطقه و لوکیشن دندانپزشکی بر میزان هزینه طرح لبخند تاثیر می گذارد، چنانچه اگر منطقه دندانپزشکی در منطقه ای شلوغ با مراجعه کنندگان زیاد و در مرکز شهر باشد میزان قیمت کامپوزیت طرح لبخند یا لمینت دندان طرح لبخند اثرگذار بوده و تعرفه بالاتری نسبت به دندانپزشکی در اطراف شهر با تعداد مراجعه کنندگان کمتر دارد.

هزینه لمینت دندان کلینیک عرشیان - 1403

خدماتلابراتور ۱لابراتور ۲
🔹 لمینت6/500/0008/500/000

قیمت طرح لبخند

عیوب دندانی قابل درمان با اصلاح طرح لبخند

 • تغییر رنگ دندان ها و بروز لکه بر روی آن ها
 • دندان های نامرتب و کج
 • دندان های شکسته و ترک خورده
 • دندان هایی که به طور طبیعی رشد ناقصی دارند
 • فاصله میان دندان ها به حدی که نیاز به ارتودنسی نباشد
 • و..

لذا در صورتی که افراد از این مشکلات اذیت شده و به دنبال اصلاح این عیوب دندانی هستند و نمی دانند به کدام دندانپزشکی مراجعه کنند می توانند به دندانپزشکی عرشیان اعتماد نموده و اصلاح طرح لبخند دندانی خود را به دستان متخصصان حرفه ای و توانمند عرشیان کلینیک بسپارند.

دندانپزشکی عرشیان با بهره گیری از برترین مواد کاشت اصلاح لبخند دندانی با لمینت و کامپوزیت نیز زیباترین دندان ها و لبخند را تقدیم چهره مراجعین خود می کند.

لذا می توان برای کسب اطلاع از میزان هزینه و قیمت طرح لبخند دندان با کلینیک تماس حاصل نمود.

قیمت طرح لبخند

تفاوت های لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندانی

این دو روش در اصلاح طرح لبخند تفاوت هایی دارند که لازم دانستیم اشاره ای به آن ها داشته باشیم.

لمینت سرامیکی

قیمت لمینت دندان طرح لبخند در ترمیم عیوب دندان و اصلاح لبخند نیز بسیار بالا می باشد زیرا این لمینت:

 • دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و تغییر رنگ و لکه می باشد.
 • لمینت سرامیکی تمام سرامیک بوده و بسیار شفاف و روشن است.
 • ماندگاری بالایی دارد.
 • این نوع روش ترمیمی به سبب تراشیدن مینای دندان به صورت دائمی بر روی دندان های فرد نصب می گردد و هر گونه فاصله، زردی دندان ها، نامرتبی و..دندان ها را اصلاح می نماید.

کامپوزیت ونیر

 • این نوع روش هم از روش های محبوب بین افراد برای ترمیم عیوب دندانی شان می باشد زیرا در آن نیازی به تراشیدن دندان ها نیست مگر در صورت نیاز.
 • قیمت کامپوزیت طرح لبخند از قیمت لمینت دندان طرح لبخند نیز به صرفه تر می باشد و به عنوان روشی که مناسب ترین قیمت ترمیم دندانی را به خود اختصاص داده شناخته می گردد.
 • کامپوزیت ماندگاری کمتری به نسبت لمینت داشته و میزان مقاومتش به نسبت لمینت در برابر ضربه و تغییر رنگ کمتر و حساس تر می باشد.

لذا افراد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر سری به مطالب انحصاری ما درباره تفاوت کامپوزیت و لمینت دندان را مطالعه نمایند، بدین جهت می توان بر روی لینک مربوطه کلیک نمود.

مراقبت های لازم پس از اصلاح طرح لبخند

قیمت طرح لبخند و دندان نیز می تواند به مراقبت های بعد از اصلاح دندان ها هم وابسته باشد.زیرا اگر نسبت به نگهداری مناسب از دندان ها پس از ترمیم بی تفاوت بود ممکن است هزینه اصلاح و ترمیم دوباره هزینه ای مازاد بر قیمت طرح لبخند و دندان محسوب گردد.

 • مسواک زدن و کشیدن نخ دندان در طی روز
 • کاهش میزان مصرف یا عدم مصرف نوشیدنی های الکلی، استعمال دخانیات و کشیدن سیگار و..با مشورت و نظر تخصصی دندانپزشک
 • کاهش میزان مصرف نوشیدنی های گازدار، رنگی و کافئین دار مثل نوشابه، چای و قهوه
 • عدم شکستن اشیاء سخت و جویدن و گاز گرفتن محکم آن ها با دندان ها
 • و..

لذا توصیه می گردد مراجعین پس از اهمیت به قیمت طرح لبخند در هر روش یعنی هزینه کامپوزیت طرح لبخند و قیمت لمینت دندان طرح لبخند نیز، نکات لازم و ضروری مراقبت از دندان ها پس از اصلاح طرح لبخند را از دندانپزشک متخصص جویا شوند و به آن ها عمل کنند.

همچنین لازم است که افراد در هر بازه زمانی مشخص به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده و معاینه شوند.لذا دندانپزشکی عرشیان به سبب وجود متخصصین مجرب و توانمند خود به بهترین شکل ممکن به اصلاح طرح لبخند مراجعین می پردازند و افراد می توانند با خیالی راحت نکات لازم را از ایشان جویا شوند.

از دیگر روش های مناسب برای اصلاح طرح لبخند

 • بلیچینگ دندان
 • باندینگ دندان جلو
 • ارتودنسی
 • جراحی لثه، فک و صورت
 • و..

این روش ها نیز به سبب ترمیم عیوب دندانی در کنار لمینت و کامپوزیت بهترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند می باشد و هر یک هزینه طرح لبخند متفاوتی را شامل می گردند زیرا تفاوت هایی با یکدیگر دارند که هر یک را از دیگری متمایز می سازد.

قیمت طرح لبخند

مناسب ترین قیمت و تعرفه طرح لبخند 1402

دندانپزشکی عرشیان با برترین متد و بالاترین کیفیت تضمین شده به اصلاح طرح لبخند با متدهای به روز و متعدد مناسب با دندان های مراجعین می پردازد و لبخند رضایت مراجعین خود را بر هر امری مقدم می دارند.

لذا افراد می توانند به جهت کسب اطلاع از قیمت طرح لبخند 1402 در عرشیان کلینیک با کلینیک تماس حاصل کنند و قیمت روز این روش زیباسازی دندان را جویا شوند.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه