پیج کامپوزیت دندان

پیج کامپوزیت دندان

پیج کامپوزیت دندان هر فرد برای داشتن دندان هایی زیبا و لبخندی دیدنی نیاز به یک کلینیک خوب دندانپزشکی در تهران دارد. کلینیکی که بتواند به بهترین نحو کامپوزیت دندان و لمینت دندان را انجام دهد و در زیبایی دندان ها تاثیر بسزایی بگذارد. یکی از کلینیک هایی که دارای پیج کامپوزیت دندان و در [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

پیج کامپوزیت دندان

پیج کامپوزیت دندان

هر فرد برای داشتن دندان هایی زیبا و لبخندی دیدنی نیاز به یک کلینیک خوب دندانپزشکی در تهران دارد. کلینیکی که بتواند به بهترین نحو کامپوزیت دندان و لمینت دندان را انجام دهد و در زیبایی دندان ها تاثیر بسزایی بگذارد. یکی از کلینیک هایی که دارای پیج کامپوزیت دندان و در کامپوزیت دندان و لمینت دندان و دیگر خدمات مربوط به دندان، مجرب است، عرشیان کلینیک می باشد. افراد می توانند برای دیدن قیمت کامپوزیت دندان به لیست مراجعه کنند و برای انواع آن مانند کامپوزیت سرامیکی به سایت مراجعه کند. عرشیان کلینیک دارای پیج دندانپزشکی است، به این منظور که افراد می توانند در اینستا از ویژگی های پیج دندانپزشکی عرشیان کلینیک برخوردار شوند:

هزینه کامپوزیت دندان - 1403

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/390/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی1/090/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/590/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/690/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2/790/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2/890/000
🔹 آی پی اس لیرینگ450/000
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

ویژگی های پیج کامپوزیت دندان پزشکی عرشیان

 1. ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی در مورد خدمات دندانپزشکی: در پیج کامپوزیت دندان پزشکی عرشیان کلینیک، اطلاعات دقیق و کاربردی در مورد خدمات دندانپزشکی عرشیان ارائه داده شده است، برای مثال، روش‌های جدید درمانی، روش‌های پیشگیری از بیماری‌ های دندانی و اطلاعات بیشتر در مورد محصولات دندانپزشکی برای عزیزان به اشتراک گذاشته شده است.
 2. قرار دادن اطلاعات تماس: اطلاعات تماس شامل آدرس، شماره تماس و ایمیل، برای بیماران عزیز و برای ان که به راحتی به کلینیک عرشیان دست یابند، گذاشته شده است.
 3. قرار دادن عکس‌های پیش و پس از درمان: این کار به منظور کمک به بیماران جدید می باشد تا با روش‌های درمانی آشنا شوند و به عرشیان اعتماد کنند.
 4. نوبت‌ دهی آنلاین: این قابلیت به بیماران کمک می کند تا برای درمان بهتر و با کمترین تلاش به عرشیان کلینیک مراجعه کنند.
 5. ارتباط با بیماران از طریق رسانه‌های اجتماعی: در پیج کامپوزیت دندان در تهران عرشیان با ایجاد حضور قوی در رسانه‌های اجتماعی، عرشیان کلینیک توانسته با بیماران در ارتباط باشد و اطلاعات جدید را به آن‌ ها ارائه دهد.
 6. طراحی مناسب و قابلیت نمایش بر روی تلفن همراه: با توجه به اینکه بیشتر کاربران اینترنت عرشیان کلینیک از تلفن همراه خود استفاده می‌کنند، پیج کامپوزیت دندان در تهران عرشیان قابلیت نمایش درست و بهینه را برای کاربران تلفن همراه دارد.

پیج کامپوزیت دندان

ویژگی های کلینیک عرشیان 

 1. پزشکان و پرسنل مجرب و با تجربه: پزشکان و پرسنل دارای مدرک و تجربه کافی برای ارائه خدمات دندانپزشکی می باشند. همچنین آن ها با ابزارها و تکنولوژی‌ های جدید آشنایی دارند تا بتوانند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.
 2. تمیزی و بهداشت: کلینیک عرشیان در محیطی تمیز و بهداشتی قرار دارد. همچنین از ابزارهای پاک شده و قابل استفاده برای هر بیمار استفاده می شود.
 3. تجهیزات و فضا: پیج کامپوزیت دندان در تهران عرشیان و به طور کلی کلینیک عرشیان دارای تجهیزات مدرن و فضایی مناسب برای ارائه خدمات دندانپزشکی می باشد. همچنین دارای امکاناتی مانند سیستم رزرواسیون آنلاین، فضای مناسب انتظار و… می باشد.
 4. خدمات کامل: کلینیک عرشیان خدماتی مانند ایمپلنت‌ های دندانی، ترمیم دندان، پروتز دندان، جراحی دهان و فک و… ارائه می دهد.
 5. قابلیت ارائه مشاوره: کلینیک عرشیان دارای قابلیت ارائه مشاوره برای بیماران خود می باشد تا بتوانند بهترین راه حل را برای مشکلات دندانی آن ها پیدا کنند.
 6. هزینه‌های مناسب: هزینه‌های ارائه خدمات دندانپزشکی در کلینیک عرشیان در پیج کامپوزیت دندان مناسب و عادلانه است. همچنین امکان پرداخت اقساطی برای خدمات برای بیماران فراهم می باشد.

کامپوزیت دندان یک ماده از نوع پلیمر است که برای ترمیم دندانها و بهبود ظاهر آن‌ها استفاده می‌شود. این ماده به رنگ دندانها تطبیق می‌یابد و از جنس رزینی است که به طور عمده شامل چندین ماده شیمیایی است که باعث ایجاد خواص مکانیکی، فیزیکی و ظاهری این ماده می‌شود.

در پیج کامپوزیت دندان عرشیان تمامی اطلاعاتی مانند کامپوزیت دندان برای ترمیم مشکلات مختلف دندانی مانند دندان شکسته، پر کردن حفره‌های دندان، ترمیم دندان‌های مشکوک به کریه و اصلاح شکل دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های مهم کامپوزیت دندان می‌توان به طول عمر طولانی، مقاومت در برابر شکست و خوردگی، قابلیت ترمیم دندان با نیاز به حفریات کمتر و ظاهر طبیعی آن اشاره کرد.

پیج کامپوزیت دندان

همچنین، مزیت دیگری که کامپوزیت دندان دارد، این است که رنگ و ظاهر آن به رنگ دندان طبیعی شما تطبیق می‌یابد و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از کامپوزیت دندان، می‌توانید از یک لبخند زیبا و طبیعی لذت ببرید.

مزایای کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان یکی از روش‌های درمانی برای بازسازی دندان‌های دائمی است که برای تعمیر شکستگی، شکاف یا رنگ‌آمیزی دندان‌ها استفاده می‌شود. مزایای کامپوزیت دندان شامل موارد زیر است:

 • طبیعی بودن: کامپوزیت دندان، با رنگ و شکل دندان‌های طبیعی (Natural) سازگاری دارد و به دلیل ترکیباتی که دارد، بسیار شبیه به دندان اصلی به نظر می‌رسد.
 • انعطاف پذیری: کامپوزیت دندان، برای ترمیم‌های مختلف به خوبی قابل استفاده است و این امکان را می‌دهد که در تعمیر دندان‌ها با شکل و سایز‌های مختلف، به دندان آسیب دیده، بازسازی کامل داده شود.
 • ایمنی بالا: در پیچ کامپوزیت دندان عرشیان به طور کامل توضیح داده شده است که چرا از کامپوزیت استفاده کنیم. برای مثال استفاده از کامپوزیت دندان برای درمان دندان‌های آسیب دیده، باعث کاهش خطر عفونت و حساسیت در مقایسه با روش‌های دیگر می‌شود.
 • حفظ بافت سالم دندان: برای درمان با کامپوزیت دندان، نیاز به حذف حفره بزرگ از دندان نیست و فقط بخش‌های کوچک آسیب دیده را باید حذف کرد. این باعث حفظ بافت سالم دندان می‌شود.
 • درمان سریع: درمان با کامپوزیت دندان در مقایسه با روش‌های دیگر سریع تر انجام می‌شود.
 • هزینه کمتر: درمان با کامپوزیت دندان معمولاً هزینه کمتری نسبت به روش‌های دیگر دندان دارد.

پیج کامپوزیت دندان

برای مراجعه به یک کلینیک برای درمان کامپوزیت دندان، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • تجربه و تخصص پزشک: پیش از انتخاب کلینیک، به تجربه و تخصص پزشکان آن جا توجه کنید. بهتر است با پزشکی که تخصص در کامپوزیت دندان دارد، ملاقات کنید.
 • تجهیزات و فناوری: از تجهیزات و فناوری‌ های موجود در کلینیک اطمینان حاصل کنید. این موارد می‌ توانند شامل دستگاه‌های دیجیتالی، لیزر و میکروسکوپ باشند که به دنبال دقت و کیفیت بیشتر در درمان کامپوزیت دندان هستند. کلینیک عرشیان از به روز ترین تجهیزات و فناوری ها برخوردار می باشد.
 • محیط کلینیک: به نظافت و تمیزی کلینیک توجه کنید. اگر کلینیک به صورت منظم پاکسازی و ضدعفونی می‌ شود، می‌ توانید از آن جا برای درمان خود استفاده کنید.
 • هزینه درمان: هزینه درمان کامپوزیت دندان در کلینیک‌ های مختلف ممکن است متفاوت باشد. برای اطمینان از هزینه درمان، بهتر است پیش از مراجعه به کلینیک این موضوع را با پزشک مورد نظر مطرح کنید.
 • نظرات بیماران: قبل از مراجعه به کلینیک، می‌توانید نظرات بیماران قبلی که تجربه درمان کامپوزیت دندان در آن کلینیک را داشته‌اند را در پیج کامپوزیت دندان بررسی کنید. این نظرات می‌ توانند به شما در انتخاب کلینیک مناسب کمک کنند.

پیج کامپوزیت دندان

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه