کامپوزیت دندان ارزان

کامپوزیت دندان ارزان

 کاشت کامپوزیت دندان ارزان خوب است یا بد؟ از آنجایی که کاربرد کامپوزیت دندان در عصر امروز بسیار افزایش یافته تصمیم داریم به ارزان ترین روش کاشت کامپوزیت دندان اشاره کنیم که اطمینان می دهیم تمامی علاقمندان به کاشت کامپوزیت برای آگاهی از این روش به نتیجه ای باورنکردنی برسند. بنابراین بهتر است فکر گرانی [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

 کاشت کامپوزیت دندان ارزان خوب است یا بد؟

از آنجایی که کاربرد کامپوزیت دندان در عصر امروز بسیار افزایش یافته تصمیم داریم به ارزان ترین روش کاشت کامپوزیت دندان اشاره کنیم که اطمینان می دهیم تمامی علاقمندان به کاشت کامپوزیت برای آگاهی از این روش به نتیجه ای باورنکردنی برسند.

بنابراین بهتر است فکر گرانی و هزینه زیاد این کاشت را از سر بیرون کرد که با کامپوزیت دندان ارزان شده خوشحالی به تمام وجود علاقمندان رخنه می کند.چه بهتر از این؟پس برای به ثمر رساندن ارزان ترین کاشت کامپوزیت دندان همراه ما باشید تا شما هم از این روش آگاه شوید.

مزایای کاشت کامپوزیت دندان ارزن با بالاترین کیفیت ممکن

 • در این روش مینای دندان به هیچ وجه تراشیده نمی شود مگر در مواقعی که جز این کار راه دیگری وجود نداشته باشد
 • قیمت مناسب تری نسبت به کاشت لمینت سرامیکی دارد که با تکمیل ارزان ترین کاشت از سوی مراجعین،دیگر نگرانی از بابت هزینه کامپوزیت باقی نمی ماند و کامپوزیت دندان ارزان بهترین گزینه برای زیباتر ساختن دندان ها می گردد.
 • زیباسازی دندان ها و لبخند
 • نصب سریع و زودهنگام تنها در یک جلسه درمانی و به این دلیل بسیار برای افرادی که به دنبال لبخند زیبا در سریع ترین زمان برای لبخند زدن با دندان هایی زیباتر هستند.
 • قابل برداشت،قابل ترمیم و اصلاح و همچنین قابل تعویض می باشد که سبب می شود بیشتر افراد به سمت کاشت کامپوزیت دندان آمده و هر زمان که خواستند به راحتی روکش کامپوزیتی را از دهان و روی دندان هایشان خارج کنند.
 • اصلاح برخی عیوب دندانی در صورت امکان مثل برطرف نمودن فاصله بین دندان ها
 • ماندگاری حداکثر 7 سال که این مقدار در جایگاه خود خوب ولی به نسبت ماندگاری لمینت سرامیکی کمتر می باشد.

بنابراین در می یابیم که کامپوزیت دندان در عصر امروز علاقمندان بسیاری را سمت خود جذب نموده و هر روزه بسیاری افراد به کاشت کامپوزیت می پردازند.

کاشت کامپوزیت دندان ارزان و باکیفیت را به کدام کلینیک بسپاریم؟

کامپوزیت از محبوبیت بالایی بین افراد برخوردار است ولیکن بسیاری نمی توانند هزینه کامل کاشت کامپوزیت را در یک جلسه به طور کامل پرداخت کنند..

بنابراین یکی از برترین کلینیک ها در کاشت کامپوزیت دندان به صرفه ترین و ارزان ترین روش کامپوزیت دندان را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نموده تا تمامی افراد بدون هیچ تمایزی با دیگر افراد بتوانند با کاشت کامپوزیت دندان زیباترین لبخند را داشته باشند.

این کلینیک،نامی ندارد جز دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان!

عرشیان کلینیک با در نظر داشتن پرداخت هزینه کاشت کامپوزیت دندان با بهترین شرایط اقساطی نیز از نگرانی برخی افراد کاسته و می خواهد نقشی در لبخندهای افراد بیشتری داشته باشد.در ادامه نیز به دلایل برترین بودن عرشیان کلینیک و مزیت کامپوزیت دندان ارزان و باکیفیت با شرایط پرداخت اقساطی در این کلینیک اشاره می کنیم.

کاشت کامپوزیت دندان ارزان ضرورت دارد یا خیر؟

از آنجایی که کامپوزیت دندان علاوه بر زیباتر ساختن دندان ها جنبه درمانی دارد برخی عیوب دندانی هم رفع می کنند..

افراد می توانند با کاشت کامپوزیت دندان ارزان در دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان با بهترین متد روز این عیوب را برطرف سازند.بنابراین در ادامه به برخی از این عیوب دندانی که می توان به راحتی از مزیت کامپوزیت دندان ارزان برای رفع شان بهره مند شد اشاره می کنیم:

 • نامرتب بودن دندان و هم ردیف نبودن
 • تغییر رنگ و زردی دندان های طبیعی
 • دندان قروچه(ساییده شدن دندان ها):به معنای اینکه برخی افراد، دندان هایشان را محکم به صورت ناخودآگاه بر روی هم فشرده تا جایی که دندان ها ساییده می شوند.
 • فاصله بین دندان ها که در صورت عدم نیاز به ارتودنسی می توان با کاشت کامپوزیت دندان این فاصله را رفع نمود.

همه این صحبت ها را بیان داشتیم تا به سوال اصلی«کاشت کامپوزیت دندان ارزان ضرورت دارد یا خیر؟»بپردازیم..لذا باید بگوییم در عصری زندگی می کنیم که در طی روز بسیار صحبت می کنیم و بیش از پیش در دل جامعه نقش داریم..

بنابراین کاشت کامپوزیت دندان ارزان برای افرادی که از زیبایی دندان ها و لبخندشان رضایت زیادی ندارند بسیار مناسب می باشد و می توانند با مزیت کاشت ارزان ترین کامپوزیت دندان قسطی در عرشیان کلینیک زیباترین لبخند و درخشان ترین دندان ها را به خود هدیه دهند.

و با رفع عیوب دندانی خود اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل داشته باشند و بدون هیچ نگرانی از واکنش دیگران نسبت به دندان هایشان،آن ها را زیباتر سازند.

افرادی که روکش کامپوزیتی دندان را با تخصص دندانپزشکان عرشیان کلینیک به خود و چهره شان هدیه داده اند می دانند که با نصب روکش کامپوزیتی سفید و درخشنده و نیز دندان هایی مرتب و هم ردیف تا چه حد لبخند زدن برایشان،شیرین تر و لذت بخش تر است..

پس چرا از این مزیت بزرگ بهره مند نشده و در صورت نیاز به خانه تکانی دندان ها با کاشت کامپوزیت دندان ارزان و قسطی عرشیان کلینیک نپرداخت؟

کامپوزیت دندان ارزان

نکات لازم پیش از کاشت کامپوزیت دندان ارزان و صد البته با کیفیت

بهتر است افراد پیش از کاشت کامپوزیت دندان از سلامت دهان و دندان هایشان توسط دندانپزشک اطمینان حاصل کنند البته تمامی متخصصان به این امر میپردازند اما آگاهی از این مساله ضرری ندارد.

 1. اطمینان از سلامت لثه ها:باید پیش از کاشت کامپوزیت دندان لثه ها را معاینه کرد و از عدم وجود التهاب لثه و تورم اطمینان حاصل نمود زیرا وجود هر یک از این مشکلات پس از کاشت کامپوزیت دندان مشکل آفرین خواهند بود.
 2. رفع پوسیدگی دندان:اگر دندان ها دچار پوسیدگی باشند و پیش از نصب کامپوزیت رفع نشوند پس از کاشت کامپوزیت در طی زمان این پوسیدگی افزایش یافته و سبب از بین رفتن دندان های طبیعی و بدبویی دهان می شوند.
 3. کشیدن دندان ها:در صورتی که نیاز باشد دندانی کشیده شود به دلیل اینکه خراب است یا کامپوزیت به خوبی نصب گردد در برخی موارد احتمالی دندانی با تشخیص دندانپزشک متخصص کشیده می شود.
 4. جرم گیری دندان ها:با تشخیص دندانپزشک جرم گیری برای دندان های مراجع پیش از کاشت کامپوزیت دندانی انجام می گردد
 5. و..

نکات لازم پس از نصب کامپوزیت دندان ارزان

 1. رعایت بهداشت دهان و دندان
 2. عدم مصرف یا کاهش مصرف الکل 
 3. عدم استعمال دخانیات
 4. کاهش مصرف مواد غذایی رنگی و غذاهای خورشتی
 5. کاهش مصرف نوشیدنی های رنگی مثل چای و نوشیدنی های کافئین دار مثل قهوه
 6. توجه و دقت به تعیین وقت برای معاینه دوباره دندان های کامپوزیتی
 7. و..

برای مواردی که گفته شد افراد می بایست با متخصص خود مشورت نموده و تمامی نکات لازم را در طی روز رعایت کنند.نکات بیشتری نیز وجود دارند که در این قسمت ذکر نشده اند و توصیه می گردد حتما پس از نصب کامپوزیت بر روی دندان ها،مراجعین این نکات را از دندانپزشک خود جویا شوند.

———————————————————————————————

الزام رعایت بهداشت دهان و دندان پس از نصب کامپوزیت دندان ارزان

رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار ضروری می باشد و افراد نباید از رسیدگی به دندان هایشان غفلت کنند..

حتی اگر دندان هایشان کامپوزیت بوده و سفید باشند.کامپوزیت دندان از مقاومت کمتری نسبت به لمینت سرامیکی در برابر لکه و تغییر رنگ برخوردار است و در صورت عدم رسیدگی به دندان ها به دلیل سفید بودن آن ها به مرور کدر شده و تغییر رنگ می دهند.

عوامل موثر بر قیمت نهایی کامپوزیت دندان ارزان

 • تخصص دندانپزشک
 • تعداد دندان های کاشت کامپوزیت
 • طیف و درجه رنگی مشخص شده برای کاشت کامپوزیت دندان
 • لوکیشن و منطقه کلینیک دندانپزشکی
 • هزینه های رفع عیوب دندانی پیش از کاشت کامپوزیت دندان

تمامی این عوامل بر قیمت نهایی کاشت کامپوزیت دندان موثر هستند اما جای نگرانی نیست زیرا عرشیان کلینیک با کاشت ارزان ترین و باکیفیت ترین کامپوزیت دندانی به صورت پرداخت اقساطی رویای کاشت کامپوزیت دندان ارزان را به واقعیت تبدیل نموده است و افراد می توانند با خیال راحت از دندان هایی زیبا و لبخندی دل انگیز بر چهره شان بهره مند شوند.

مزیت کاشت کامپوزیت دندان ارزان در “عرشیان کلینیک

دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان نیز با بهره مندی از به روز ترین متد روز نیز به سبب لبخند آفرینی برای بیشتر افراد برای کاشت یکی از ارزان ترین خدمات زیبایی دندانِ کلینیک یعنی کامپوزیت دندان ارزان شرایط پرداخت اقساطی را به عمل آورده و به تمامی مراجعین خود اطمینان می دهد..

که با کاشت کامپوزیت دندان ارزان اما باکیفیت بسیار بالا در عرشیان کلینیک می توانند دندان هایی به سفیدی و زیبایی برف داشته و از این درخشندگی نهایت لذت را بهره مند شوند.

عرشیان کلینیک مواد کاشت کامپوزیت دندان ارزان و باکیفیت خود را تضمین نموده و هرگز سبب نارضایتی خاطر مراجعین خود نمی گردد

لذا تمامی مواد کاشت خدمات زیبایی دندان عرشیان کلینیک به مانند لمینت سرامیکی و..باکیفیت بوده و متخصصین باتجربه و حرفه ای عرشیان کلینیک علاوه بر زیباتر ساختن دندان ها به حفظ سلامتی دندان های مراجعین خود اهمیت می دهند.

افراد می توانند برای کسب اطلاعات دقیق تر از شرایط پرداخت اقساطی ارزان ترین کامپوزیت دندانی با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنند.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه