هزینه ترمیم دندان‌ جلو و عقب

هزینه ترمیم دندان‌ جلو و عقب

گذری بر میزان قیمت ترمیم دندان در سال 1402 دندان‌ها تحت عوامل مختلفی ممکن است دچار آسیب شوند. و در نتیجه نیاز به ترمیم داشته باشند. به همین سبب تعداد افراد زیادی جویای هزینه و قیمت ترمیم دندان‌ به روش های متعدد می باشند زیرا می دانیم که قیمت ترمیم شکستگی دندان جلو، [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

هزینه خدمات کلینیک عرشیان - 1403

خدماتهزینه(تومان)🎉تخفیف ویژه ۲۰درصد محدود
ترمیم یک سطحی با کامپوزیت1/400/000 تومان1/170/000 تومان
ترمیم دو سطحی با کامپوزیت1/764/000 تومان1/470/000 تومان
ترمیم سه سطحی با کامپوزیت2/040/000 تومان1/670/000 تومان
ترمیم بیلد آپ با کامپوزیت2/124/000 تومان1/770/000 تومان
کف بندی360/000 تومان300/000 تومان
ترمیم یک سطحی با آمالگام1/164/000 تومان970/000 تومان
ترمیم دو سطحی با آمالگام1/644/000 تومان1/370/000 تومان
ترمیم سه سطحی با آمالگام1/884/000 تومان1/570/000 تومان
ترمیم بیلد آپ با آمالگام2/040/000 تومان1/670/000تومان
عصب کشی تک کاناله3/000/000 تومان2/500/000 تومان
عصب کشی دو کاناله3/564/000 تومان2/970/000 تومان
عصب کشی سه کاناله4/764/000 تومان3/970/000 تومان
عصب کشی چهار کاناله5/400/000 تومان4/500/000 تومان
جرمگیری معمولی هر فک600/000 تومان500/000 تومان
جرمگیری تخصصی هر فک900/000 تومان750/000 تومان
کشیدن دندان1/800/000 الی 1/164/000 تومان1/500/000 الی 970/000 تومان
روکش PFM4/200/000 تومان3/500/000 تومان
روکش زیرکونیا4/644/000 تومان3/870/000 تومان
برای دریافت مشاوره و دریافت وقت ویزیت رایگان
قیمت های درج شده برخی از خدمات که به صورت بازه تعیین شده با توجه به تشخیص و ویزیت پزشک میباشد.

گذری بر میزان قیمت ترمیم دندان در سال 1402

دندان‌ها تحت عوامل مختلفی ممکن است دچار آسیب شوند. و در نتیجه نیاز به ترمیم داشته باشند. به همین سبب تعداد افراد زیادی جویای هزینه و قیمت ترمیم دندان‌ به روش های متعدد می باشند زیرا می دانیم که قیمت ترمیم شکستگی دندان جلو، هزینه ترمیم دندان لب پر شده و.. در عصر حاضر سال به سال در هر حال تغییر بوده و نیاز است که درباره تعرفه ترمیم دندان که کاربرد فراوانی در بین افراد دارد اطلاعات مناسبی موجود باشد.

از جمله آسیب های موثر بر الزام به ترمیم دندان ها نیز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • پوسیدگی دندان ها
 • شکستگی دندان ها
 • لب پر شدن دندان ها
 • و..

باید توجه داشت که این عیوب دندانی نیز حتما باید توسط دندانپزشک متخصص درمان و برطرف شوند زیرا در صورتی که دندانپزشک به صورت غیر تخصصی به درمان مشکلات و عیوب دندانی بپردازد ممکن است این عیوب به مرور زمان بیشتر و شدیدتر شده و سبب ناراحتی خاطر افراد گردد.

بنابراین توصیه می گردد جهت ترمیم مشکلات و عیوب دندانی حتما به دندانپزشکی متخصص و مجرب در این زمینه مراجعه گردد..لذا از آنجایی که عرشیان کلینیک در این زمینه متخصصین بسیار مجرب و کار بلدی دارد افراد می توانند جهت ترمیم عیوب دندانی خود فرضا ترمیم دندان شکسته جلو و..نیز به عرشیان کلینیک مراجعه نمایند.

قیمت ترمیم دندان

علت اهمیت اطلاع از قیمت ترمیم دندان

ترمیم دندان به این معنی است که نواقص و مشکلات دندان ها  به سبب روش های متنوع و موثری رفع می شوند.رفع مشکلات دندانی نیز می تواند به زیبایی و سلامت آنها کمک کند.

لذا باید اذعان داشت هزینه و قیمت ترمیم دندان‌ پوسیده، شکسته و لب پر شده و.. تحت تاثیر عوامل متعددی تعیین می‌شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.ولی تنها این نیست مطالعه ادامه مطالب را از دست ندهید که قیمت ترمیم دندان را در برترین دندانپزشکی تهران یعنی دندانپزشکی عرشیان نیز در ادامه لحاظ شده است.

اینکه مشکل دندانی مراجع چیست و چرا نیازمند ترمیم دندان گشته و درمان آن به چند مرحله درمانی نیاز دارد و مواد و روش انتخابی شخص و دندانپزشک برای ترمیم دندان ها چه می باشد و.. نیز برخی از عواملی هستند که بر قیمت نهایی ترمیم دندان جلو بسیار تاثیرگذار می باشند.

قیمت ترمیم دندان

عوامل موثر بر هزینه و تعرفه ترمیم دندان‌ 1402

همانطور که پیشتر بیان شد عوامل متعددی بر میزان هزینه و قیمت ترمیم دندان‌ جلو و عقب موثر می باشند که نیاز است به آن ها توجه نموده و از در نظر گرفتن آن ها غافل نشد.. از جمله عوامل موثر بر هزینه ترمیم دندان شکسته جلو، لب پر، پوسیده و.. می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • بسته با این که روش ترمیم دندان مستقیم است یا غیر مستقیم، هزینه‌ متغیر خواهد بود.
 • میزان تخصص دندانپزشک برای ترمیم کردن دندان‌ و نحوه‌ی کار او نیز در تعیین هزینه‌ تاثیرگذار است.
 • تعداد دندان‌هایی که آسیب دیده‌اند یا دچار پوسیدگی شده‌اند و باید تحت ترمیم قرار گیرند و همچنین نوع این دندان‌.(به طور مثال هزینه ترمیم دندان‌ پوسیده جلو با دندان‌ انتهایی دهان متفاوت می‌باشد.)
 • نوع آسیب دیدگی دندان(به عنوان مثال هزینه و قیمت ترمیم دندان‌ شکسته و رفع آسیب دیدگی آن با هزینه‌ای که صرف پر کردن دندان‌ها می‌شود، تفاوت دارد.)
 • منطقه جغرافیایی دندانپزشکی

باید اذعان داشت هزینه  ترمیم دندان‌ به روش مستقیم به علت نیاز به تعداد جلسات زیاد برای مراجعه به دندانپزشک بیشتر از بکارگیری روش غیر مستقیم برای ترمیم دندان‌ها است که در ادامه درباره این دو روش توضیحاتی ارائه می گردد تا انواع روش های مستقیم و غیر مستقیم شناخته شوند.

تفاوت در روش های ترمیم دندانی

از آنجا که بیان گردید روش های ترمیم دندان به صورت مستقیم و غیر مستقیم هستند که در ادامه بیشتر به این مسئله می پردازیم هر یک از این روش ها به سبب تنوع خود در اصلاح دندان ها از میزان تعرفه متفاوتی برخوردارند که سبب گشته قیمت ترمیم دندان شکسته، لب پر شده، پوسیده و.. نیز ثابت نبوده و بنا به هر روش ترمیمی تعیین گردد.

میزان تخصص دندانپزشک موثر بر قیمت ترمیم دندان

تخصص و مهارت دندانپزشک در میزان تعرفه ترمیم دندان تاثیر بسیاری دارد زیرا دندانپزشکی که دارای مهارت بالایی در ترمیم دندان های آسیب دیده افراد داشته باشد نیز به سبب تخصص و تجربه ای که در این کار دارد مبلغ بالاتری به نسبت دکتری که صرفا به انجام این کار می پردازد دریافت می کند.

چه بسا ارزش هزینه ترمیم دندان های آسیب دیده توسط دندانپزشکان متخصص و مجرب نیز بسیار بیشتر از میزان هزینه و قیمت پرداختی ترمیم دندان توسط دکترانی که در این روش تخصصی ندارند می باشد.

قیمت ترمیم دندان وابسته به تعداد دندان ها

قیمت ترمیم دندان نیز برای هر یک از مشکلات دندانی متفاوت بوده و به میزان شدت و تعداد دندان هی آسیب دیده بستگی دارد.از جمله مشکلاتی که می توان با ترمیم به درمان و اصلاح آن ها پرداخت و باید اذعان داشت که احتمال تفاوت قیمت ترمیمی در بین آن ها وجود دارد از قبیل ذیل می باشند:

 • قیمت ترمیم دندان شکسته وابسته به تعداد دندان های آسیب دیده
 • قیمت ترمیم دندان پوسیده وابسته به تعداد دندان های پوسیده شده
 • قیمت ترمیم دندان جلو  و عقب وابسته به تعداد
 • ترمیم دندان  های مصنوعی
 • و..

تاثیر نوع آسیب دیدگی دندان ها در قیمت ترمیم دندان ها

برخی دندان های آسیب دیده یا به طور کل عیوب دندانی نیز ممکن است میزان شدت بیشتری به نسبت دیگر آسیب دیدگی ها داشته باشند فرضا قیمت ترمیم دندان های پوسیده نیز ممکن است متفاوت از هزینه ترمیم دندان های شکسته باشد و این نیز به میزان شدت شکستگی و پوسیدگی و تعداد دندان ها همانطور که اذعان شد وابسته می باشد.

تاثیر لوکیشن دندانپزشکی بر هزینه ترمیم دندان ها

اگر کلینیک دندانپزشکی مورد نظر در منطقه ای پر ازدحام و مرکز شهر باشد تعرفه ترمیم دندان متفاوت از هزینه کلینیک در اطراف شهر و در منطقه ای خلوت خواهد داشت.

بنابراین در کنار دیگر عوامل مهم موثر بر هزینه ترمیم و اصلاح دندان ها 1402 نیز منطقه جغرافیایی دندانپزشکی نقش موثری بر میزان هزینه نهایی ترمیم دندان دارد.

لذا دیگر هزینه های جانبی نیز بر میزان تعرفه ترمیم دندان موثر است علاوه بر هزینه عکسبرداری از دندان ها می توان اذعان داشت که فرضا اگر پیش از ترمیم دندانی، مراجع نیاز به جرم گیری دندان ها یا درمان التهاب و تورم لثه داشته باشد لازم است پیش از ترمیم دندانی به حل این مشکلات پرداخته شود و این نیز خود هزینه ای مازاد بر تعرفه ترمیم دندان در بر خواهد داشت.

هزینه کامپوزیت دندان - 1403

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/390/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی1/090/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/590/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/690/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2/790/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2/890/000
🔹 آی پی اس لیرینگ450/000
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

قیمت ترمیم دندان

ترمیم دندان‌ به چه معناست؟

ترمیم دندان اشاره به تمامی اقداماتی دارد که به رفع مشکلات دندانی و نواقص آن‌ها مربوط بوده و آن ها را رفع می نماید.

به همین دلیل، زیبایی دندان‌ ها پس از برطرف شدن عیوب نیز دو چندان شده و لبخند زیباتری بر لب ها می نشاند.از آنجا که افراد بسیاری به دنبال روش های متعدد ترمیمی برای اصلاح عیوب دندانی شان هستند باید اشاره نمود که ترمیم عیوب دندانی با استفاده از روش های متعدد بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد.

در روش ترمیم دندان‌، آسیب‌ و صدماتی که به ساختار دندان‌ وارد شده رفع می‌شوند.در نتیجه دندان‌های صدمه دیده پس از ترمیم وضعیت بهتری به نسبت قبل پیدا کرده و در کنار بهبود وضعیت دندان ها نیز ظاهر دندان ها تغییر کرده و زیباتر از پیش می گردد.

لذا با ترمیم کردن دندان‌ های آسیب دیده، علاوه بر زیبایی دندان ها، سلامت دهان و دندان ها نیز حفظ می گردد بنابراین امروزه اطلاع از قیمت ترمیم دندان بیشتر از قبل بوده و علاقمندان به این روش بسیار از آن استقبال می کنند.

باید بیان نمود هدف از ترمیم دندان نیز حفظ و احیای دندان‌ های طبیعی و جلوگیری از آسیب دیدگی جدی آن‌هاست و همچنین اصلاح و ترمیم آن ها پس از آسیب دیدگی..

نکته‌ مهم این است که در هنگام ترمیم کردن دندان‌ها، تنها سلامت دندان آسیب دیده مد نظر نیست؛ بلکه به حفظ سلامت دندان‌های دیگر نیز اهمیت زیادی داده می‌شود.همچنین نکته‌ مهم دیگری که باید مد نظر قرار داد، انتخاب روش مناسب برای ترمیم کردن دندان‌هاست؛ چه بسا روش مورد نظر برای ترمیم کردن دندان‌ها، باید بطور کامل با شرایط دهان و دندان مراجع سازگاری داشته باشد.

روش‌های مستقیم و غیر مستقیم ترمیمی

همانطور که اشاره شد، ترمیم دندان‌ Dental Restoration روشی کارآمد برای حفظ سلامت و زیبایی دوباره و طبیعی دندان هاست. نکته‌ی مهمی که درباره‌ی ترمیم دندان‌ها وجود دارد این است که در هنگام انجام این کار، باید روشی را انتخاب کرد که کاملا متناسب با ساختار و شرایط دندان‌ها باشد.

لذا در ادامه روش های متعددی از ترمیم دندان بیان می گردد که هر یک ویژگی ها و خصوصیات، مزایا و معایب خاص خود را دارند بنابراین بهتر است به هنگام انتخاب روش دندانی از تجارب دندانپزشک مجرب و متخصص بهره مند شده و به پیشنهادات ایشان نیز اعتماد کنند.

بطور کل ترمیم دندان‌، به دو طریق مختلف قابل انجام است. ترمیم به صورت مستقیم و ترمیم به صورت غیر مستقیم.

در روش ترمیم بصورت مستقیم، تمامی اقدامات لازم جهت ترمیم دندان‌ در داخل دهان انجام می‌شود. روش مستقیم ترمیم همان پر کردن دندان هاست که با استفاده از یک ماده‌ سازگار با دندان‌، قسمت‌های خالی را که از هر گونه عفونت و یا پوسیدگی پاک شده‌اند، را پر می‌کنند. با قرار گرفتن این ماده بر روی دندان‌ها، آسیب دیدگی و پوسیدگی دندان تا حد زیادی ترمیم و رفع می‌شود.

ترمیم دندان به روش مستقیم عوارضی را به دنبال خواهد داشت که قبل از انجام آن، باید حتما در نظر گرفته شوند. از جمله‌ این عوارض می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • ایجاد حساسیت برای دندان‌ها به سبب ترمیم مستقیم دندان ها
 • به وجود آمدن دردهای غیر قابل تحمل در محل‌های ترمیم شده
 • پوسیدگی مواد بکار رفته برای ترمیم کردن دندان‌ها

روش دیگر مورد استفاده برای ترمیم دندان بهره مندی از روش غیر مستقیم است. از جمله روش‌های غیر مستقیم ترمیم می‌توان به لمینت دندان، کامپوزیت، ایمپلنت و… اشاره کرد.لذا در این روش‌ها مواد و قطعات مورد استفاده برای ترمیم و رفع آسیب دیدگی دندان‌ها در خارج از دهان تولید می‌شوند.

بنابراین میزان قیمت ترمیم دندان نیز با توجه به روش های مستقیم و غیر مستقیم نیز متفاوت می باشد که مراجعین با توجه به نیاز خود می توانند با کمک دندانپزشک متخصص بهترین انتخاب را متناسب با وضعیت دندان ها داشته باشند و در تناسب با همان نوع نیز میزان هزینه لازم را پرداخت نمایند.

هزینه لمینت دندان کلینیک عرشیان - 1403

خدماتلابراتور ۱لابراتور ۲
🔹 لمینت6/500/0008/500/000

قیمت ترمیم دندان

مزایای ترمیم دندان

به سبب مزایای این روش زیباسازی دندانی همه روزه کسب اطلاع از قیمت ترمیم دندان بین افراد بیشتر شده و تعداد افراد بیشماری خواستار ترمیم دندان های آسیب دیده شان هستند.لذا در ادامه برخی مزایای ترمیم دندانی را بیان می داریم:

 • اصلاح دندان های آسیب دیده مثل دندان های پوسیده، شکسته و..
 • پر کردن دندان ها
 • جایگزینی دندان ها به سبب بهره گیری از ایمپلنت و روکش دندانی در ترمیم دندان
 • مقاوم سازی دندان ها در برابر تغییر رنگ و لکه به سبب بهره گیری از روش لمینت
 • زیباسازی دندان ها به صورت طبیعی با بهره گیری از درجات طیفی کامپوزیت ونیر
 • و..

بنابراین باید توجه داشت که می توان به سبب ترمیم دندان از مزایای بسیاری بهره مند شد تنها کافیست جهت ترمیم دندان به کلینیک دندانپزشکی معتبر و تخصصی مراجعه نمود که با دریافت هزینه ای مناسب با کیفیتی بسیار بالا و عالی به ترمیم دندان شکسته جلو، لب پر شده، پوسیده و..بپردازد..

ترمیم دندان در عرشیان کلینیک به موارد ذکر شده محدود نبوده و افراد به هر دلیل می توانند جهت ترمیم دندان های خود در کلینیک دندانپزشکی عرشیان با تعیین وقت قبلی حضور یابند.

انواع ترمیم دندان و تنوع روش های اصلاحی

هزینه ترمیم دندان ممکن است به سبب تفاوت ویژگی های روش های ترمیمی نیز به صورت ثابت نباشد و نیاز باشد که این قیمت را با تماس با دندانپزشکی مورد نظر جویا شد. در ادامه نیز برخی روش های ترمیم دندان نیز که دارای وجه تمایزهای متعددی هستند اشاره می کنیم:

 • کاربرد روکش دندانی در روش ترمیم دندان Dental Crowns
 • کاربرد باندینگ دندان کامپوزیتی Composite Bonding
 • کاربرد ایمپلنت دندانی Dental Implants
 • کاربرد پر کردن دندان در روش ترمیم دندانی Dental Fillings
 • کاربرد لمینت در روش ترمیم دندان که موثر بر قیمت ترمیم دندان می باشد.
 • کاربرد کامپوزیت دندانی در روش ترمیمی دندان
 • و..

روکش دندان

هزینه ترمیم دندان  1402 با روش روکش نیز ممکن است به سبب نیاز به قالب گیری، تعداد جلسات و..متفاوت از روش های دیگر باشد.لذا برای اِعمال روکش دندانی نیز دندان های آسیب دیده را کوتاه می نمایند یا در صورت نیاز جراحی لثه صورت می گیرد.

باندینگ دندان کامپوزیتی

باندینگ دندان جلو در روش ترمیم دندانی نیز تاثیر بسزایی در زیبایی دندان ها و اصلاح آسیب دیدگی به خصوص کنده شدن و شکستگی دندان های جلو دارد.

ایمپلنت دندانی

با بهره گیری از ایمپلنت دندانی در ترمیم دندان نیز استخوان دندان حفظ می گردد و به عنوان جایگزینی برای ریشه دندان بر روی لثه قرار می گیرد.به طور کل با بهره گیری از این روش می توان دندانی زیبا را جایگزین دندان از دست رفته نیز نمود.

پر کردن دندان

به سبب درمان و ترمیم پوسیدگی دندان ها یا حفره های موجود بر دندان از این روش ترمیمی استفاده می شود.

قیمت ترمیم دندان در عرشیان کلینیک

دندانپزشکی عرشیان به سبب بهره مندی از برترین متخصصان و مجرب ترین دندانپزشکان نیز و همچنین به روز ترین متد روش های ترمیمی به اصلاح و ترمیم دندان های آسیب دیده افراد می پردازد و کیفیت ترمیم دندان های مراجعین را تضمین می نماید.

افراد می توانند پس از تصمیم به انجام ترمیم دندان در عرشیان کلینیک به سبب اطمینان از قیمت روز ترمیم دندانی با عرشیان کلینیک تماس حاصل کنند و قیمت دقیق روش های ترمیمی دندان را جویا شوند.

باید یادآور شویم که عرشیان کلینیک تمامی خدمات دندانی خود از جمله ترمیم دندان را  هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت تضمین می نماید و بدین سبب افراد می توانند با خیال راحت جهت بهره مندی از این خدمات در کلینیک حضور یابند.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه