لمینت دندان در شرق تهران

لمینت دندان در شرق تهران

بهترین لمینت دندان در شرق تهران: لمینت دندان که به آن ونیر نیز گفته می شود نوعی پروسه درمانی و زیبایی برای دندان است. لمینت نوعی روکش نازک است که همرنگ دندان می باشد و جهت بهبود زیبایی لبخند و ظاهر افراد انجام می شود. لمینت دندان پروسه درمانی و زیبایی دارد از این رو [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

بهترین لمینت دندان در شرق تهران:

لمینت دندان که به آن ونیر نیز گفته می شود نوعی پروسه درمانی و زیبایی برای دندان است. لمینت نوعی روکش نازک است که همرنگ دندان می باشد و جهت بهبود زیبایی لبخند و ظاهر افراد انجام می شود. لمینت دندان پروسه درمانی و زیبایی دارد از این رو که شما با لمینت کردن دندان های خود  علاوه بر مقاوم سازی آن ها، عیوب دندان ها را می پوشاند.

لمینت‌ها را می‌توان از جنس پرسلن (چینی)، یا مواد کامپوزیت رزین تهیه کرد. لمینت های دندان چینی بهتر از کامپوزیت رزین در برابر لکه ها مقاومت می کنند. بعضی‌ها روکش های پرسلن را از این نظر که در برابر لکه‌ ها مقاوم‌ ترند و ویژگی‌های بازتابش نور در آنها به دندان‌های طبیعی نزدیک‌تر است، ترجیح می دهند. شما باید درباره انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مواد روکش برای دندانهایتان با دندانپزشک مشورت کنید.

بهترین کلینیک لمینت دندان در شرق تهران کلینیک عرشیان می باشد. می توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه ها با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

انواع لمینت دندان در شرق تهران:

دو نوع لمینت در ایران وجود دارد که با نام های لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیت شناخته می شود. لمینت از نوع ونیر کامپوزیتی در عصر امروز خواهان بیشتری نسبت به لمینت سرامیکی دارد چرا که رنگ آن طبیعی تر و نزدیک تر به رنگ طبیعی دندان است همچنان نیاز به تراشیدن ندارد و روی دندان به  صورت خمیری شکل در می آید و با نور UV خشک می شود.

از دیگر مزایای لمینت کامپوزیتی می توان به اصلاح و فرم دهی بر روی دندان اشاره کرد. لمینت سرامیکی از کامپوزیت گران تر است و ماندگاری بیشتری دارد. در اکثر موارد نیاز به تراش و گاهی فرم دهی دندان دارد و معمولا در لابراتوار ساخته می ­شود اما از نظر انتخاب نوع جنس و شفافیت تنوع بیشتری دارد و البته ظاهر زیبای آن که یکی از مهمترین پارامتر های انتخاب توسط افراد است.

به علت کیفیت و ماندگاری بیشتر این نوع لمینت برای افراد بهتر است. یکی از بهترین کلینیک های لمینت دندان در شرق تهران، کلینیک عرشیان می باشد که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

لمینت دندان در شرق تهران

موارد کاربرد لمینت دندان در شرق تهران:

 • دندان هایی که به دلیل عصب‌کشی، مصرف تتراسایکلین یا سایر داروها، دریافت بیش از حد فلوراید، تاثیر رزین‌های پر‌کننده، و دلایل دیگر دچار تغییر رنگ شده اند.
 • دندانهایی که در اثر ساییدگی تغییر کرده‌اند.
 • دندانهای ترک‌خورده یا شکسته
 • دندانهای نامرتب، ناهموار یا نامنظم
 • دندانهای فاصله دار ( برای بستن فاصله میان دندان )

مزایای لمینت دندان در شرق تهران چیست؟

در صورتی که محل زندگی شما به شرق تهران نزدیک است و یا محل کارتان در شرق تهران است می توانید به کلینیک هایی که در شرق تهران هستند مراجعه نمایید و خدمات زیبایی دندان خود را رد شرق تهران انجام دهید.

 • صلاح طرح لبخند: همان طور که می دانید داشتن لبخندی زیبا یکی از معیار های زیبایی می باشد. لمینت دندان با پوششی که بر روی دندان های زرد شده ایجاد می کند می تواند طرح لبخند شما را زیباتر کرده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.
 • کم تهاجمی بودن لمینت: معمولا برای نصب لمینت های دندانی باید مقداری از تاج دندان تراش داده شود اما میزان این تراش نسبت به روش های مشابه کمتر می باشد و آسیب چندانی به دندان ها وارد نمی شود.
 • مقاومت بالا در برابر تغییر رنگ: یکی از مزایا لمینت دندان مقاومت بالا در برابر زرد شدن و تغییر رنگ می باشد. در صورتی که نکات بهداشتی را رعایت کرده و به رژیم غذایی خود توجه ویژه ای داشته باشید می توانید به مدت زیادی از درخشندگی لمینت ها برخوردار شوید.
 • طبیعی بودن ظاهر لمینت: با توجه به این که لمینت دندان ها در رنگ های مختلف موجود می باشند می توان نزدیک ترین رنگ که به رنگ دندان های طبیعی نزدیک باشد را انتخاب کرد.
 • دوام بالا
 • طول درمان کوتاه

لمینت دندان در شرق تهران

چه افرادی نمی توانند از لمینت دندان در شرق تهران استفاده نمایند؟

 • افرادی که دندان‌های آنها به دلیل پوسیدگی یا بیماری لثه فعال ناسالم است.
 • افرادی که دندان آنها در نتیجه پوسیدگی، شکستگی، پر کردن (در دندان‌های بزرگ) ضعیف شده است.
 • کسانی که روی سطح دندان خود مینای کافی ندارند.
 • افرادی که دچار دندان قروچه هستند و دندان‌های خود را به هم می سایند. زیرا این عادت می تواند باعث ترک خوردن یا شکستن روکش ها شود.

آیا لمینت دندان عوارض خاصی به همراه دارد؟

یکی از مواردی که باید پیش از انجام لمینت دندان بدانید این است که در صورت شکستگی و پریدن لمینت دندان نمی توانید آن را ترمیم کنید و حتما باید تعویض انجام دهید که هزینه اضافی است.

افرادی که نمی خواهند برای همیشه دندان های خود را لمینت کنند باید بدانند که پیش زا انجام لمینت دندان، قسمیت از دندان شما تراشیده می شود و نمی توانید پس از مدتی استفاده آن را بردارید و یا جایگرین کنید. البته همین تراشیدن دندان مقداری آسیب به دندان های شما وارد می کند. برای افرادی که به دنبال زیبایی لبخند موقتی هستند پیشنهاد می کنیم از کامپوزیت دندان استفاده کنند.

در صورتی که افراد نا متخصص خدمات زیبایی دندان از جمله لمینت دندان هایتان را انجام دهند، ممکن است اسیب های جبران ناپذیری از جمله پوسیدگی دندان برای شما جای بگذارند. می توانید لمینت دندان خود را به کلینیک عرشیان بسپارید.

کلینیک عرشیان که لمینت دندان در شرق تهران را انجام می دهد، جزو بهترین کلینیک های زیبایی دندان است که دارای کادری مجرب و با سابقه بالا در زمینه زیبایی دندان است.

لمینت دندان در شرق تهران

مراحل انجام لمینت در شرق تهران:

 • آماده سازی دندان: ابتدا باید مقدار کمی از مینای سطح دندان برداشته شود تا فضای مناسب برای قرار دادن لمینت روی دندان ایجاد شود. مقدار مینایی که تراشیده می‌شود در بیشتر موارد بین سه دهم تا یک میلی متر است که تقریباً برابر با ضخامت روکش لمینت است. در ادامه از دندان شما قالب می گیرند و آن را به آزمایشگاه تخصصی ارسال می کنند تا لمینت سفارشی شما در مدت 2 تا 4 هفته حاضر شود.
 • اتصال لمینت: دندانپزشک قبل از چسباندن دائمی لمینت با سیمان مخصوص، آن را روی دندان می‌گذارد تا تناسب و رنگ آن را بررسی کند. در صورت لزوم، آن را مرتبا برداشته، برش می دهد تا به تناسب مورد نظر برسد. رنگ روکش را می توان با سایه سیمان مورد استفاده تنظیم کرد. وی سپس دندان شما را تمیز کرده، جلا می دهد و کمی سطح دندان را زبر می‌کند تا اتصال قوی‌تری ایجاد شود.

در ادامه یک رزین حساس به نور بر روی دندان شما قرار داده می شود. وقت یکه روکش در جای اصلی خودش قرار گرفت، نور UV را برروی دندان شما میگیرند تا مواد حساس به نور روند خشک کردن را سریع تر کنند. نهابتا، سیمان اضافی پاک شده، ردیف دندان‌ها بررسی و هرگونه تنظیمات لازم انجام می‌شود.

می توانید خدمات زیبایی دندان خود را از جمله لمینت دندان در شرق تهران را به کلینیک عرشیان بسپارید. کلینیک عرشیان برای رفاه حال مشتریان خود روش های پرداخت مختلفی در نظر گرفته است. شما می توانید به صورت اقساطی لمینت دندان خود را در این کلینیک انجام دهید.

 

 

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه