تخفیف دندانپزشکی در تهران

تخفیف دندانپزشکی در تهران

چگونه تخفیف دندانپزشکی در تهران از کلینیک عرشیان را بگیریم؟ در عصر امروز هزینه های دندانپزشکی بسیار بالا رفته است و قشری از جامعه توان پرداخت هزینه های بالای دندانپزشکی را ندارند از این رو با دندان های نا سالم سر می کنند و از ناراحتی دندان رنج می برند. اقدامات دندانپزشکی نیز مانند سایر [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

چگونه تخفیف دندانپزشکی در تهران از کلینیک عرشیان را بگیریم؟

در عصر امروز هزینه های دندانپزشکی بسیار بالا رفته است و قشری از جامعه توان پرداخت هزینه های بالای دندانپزشکی را ندارند از این رو با دندان های نا سالم سر می کنند و از ناراحتی دندان رنج می برند. اقدامات دندانپزشکی نیز مانند سایر خدمات درمانی حائز اهمیت است و نباید از آن ها چشم پوشی کرد. ارتباط سلامت دندان ها با ریه و قلب و… مستقیم است و در صورتی که به سلامت دندان ها رسیدگی نشود، قطعا مشکلات بسیاری برای اندام های دهاخلی بدن نیز می افتد.

راه های کاهش هزینه دندانپزشکی، تخفیف دندانپزشکی در تهران:

پیشگیری:

قطعا شما هم با اهمیت بالای بهداشت دندان و دهانتان به خوبی آشنا هستید. همانطور که از کودکی به شما یاد آور می شدند که مسواک و کشیدن نخ دندان از چه اهمیت بالایی برخوردار است، اکنون هم این مورد بسیار اهمیت دارد.

اما تنها کشیدن نخ دندان و استفاده از مسواک کافی نیست و شما باید هر چند ماه یکبار برای چکاب و سلامت دندان هایتان به دندانپزشکی معتبر مراجعه نمایید. شاید دیده باشید که بسیاری از  افراد به دلیل کشیدن مسواک بر روی دندان هایشان و استفاده مکرر از نخ دندان، درصد خرابی دندان هایشان بیشتر بوده باشد.

بهتر است هر چند مدت یکبار مسواک خود را تعویض نمایید و از سلامت دندان های خود اطمینان حاصل فرمایید تا نیاز به دندانپزشکی برای درست نمودن دندان هایتان نداشته باشید.

تخفیف دندانپزشکی در تهران

چکاب دندان ها:

با چکاب دندان هایتان به صورت دوره های 6 ماهه می توانید از خراب شدن دندان هایتان جلوگیری نمایید.بسیاری از نقاط دور از دسترس در دهان و پنهان، به دلیل عدم کنترل شرایط دچار پوسیدگی شده و به مرور باعث درگیری عصب می شود.

این مسئله می تواند با جلوگیری از شکستگی دندان و رسیدگی به موقع ، از به وجود آمدن هزینه های سنگین جلوگیری کند. شما با یکبار چکبا در کلینیک دندانپزشکی عرشیان دارای یک پرونده می شوید که برای مراجعه ماه های بعدیتان، پزشک معالج از روند درمانی دندانتان اطلاع دقیق داشته باشد.

مشکلات دندانپزشکی در مراحل حاد هزینه های بسیاری برای شما می تراشند از این رو با چکاب های به موقع از به وجود آمدن مسائل حاد جلوگیری کنید.

تخفیف دندانپزشکی در تهران با کلینیک عرشیان:

کلینیک عرشیان برای رفاه حال مشتریان خود، تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است تا عموم مردم بتوانند برای خدمات زیبایی و درمانی دندان هایشان اقدام نمایند. شما می توایند با شماره های موجود و راه های ارتباطی تماس برقرار کنید. عرشیان کلینیک برای مشتریان خود علاوه بر تخفیفات ویژه، شرایط اقساطی را نیز فراهم کرده است تا تمامی خدمات زیباییتان را با اقساط بهره پایین انجام دهید.

زیبایی دندان هایتان در مقایسه با هزینه هایی که پرداخت می کنید قابل مقایسه نیست. بسیاری از افراد به دلیل هینه های بالای دندان پزشکی های زیبایی از زیبایی دندان هایشان چشم پوشی می کنند اما در کلینیک عرشیان می توانید به راحتی با پرداخت اقساط زیبایی را به دنان های خود بیاورید.

تخفیف دندانپزشکی در تهران  یک فرصت عالی برای افرادی است که میخواهند به دندان‌های خود روی بیاورند و آن‌ها را بیشتر به شکل واقعی خود نزدیک کنند. این تخفیف ها معمولاً توسط دندانپزشکان و مراکز تخصصی ارائه می‌شود و شامل مجموعه ای از روش ها و فناوری های پیشرفته می شود.

از جمله خدماتی که در این تخفیف ها ارائه می شود می توان به اصلاح تراکم دندان ها، ترمیم ترک و شکستگی ها، پوشش دهی لوله های ریشه و ترمیم تراکم گوسفندان اشاره کرد. علاوه بر این، تخفیف ها می توانند شامل روش هایی مانند ترمیم لثه و عصب کشی نیز باشند. این تخفیف به افراد کمک می کند تا به آرامش و اعتماد به نفس بیشتری دست پیدا کنند و بتوانند لبخندی زیبا و جذاب داشته باشند.

تخفیف دندانپزشکی در تهران

تخفیف دندانپزشکی در تهران، تخفیف کامپوزیت:

کامپوزیت دندان یکی از روش هایی است که زیبایی دندان را دو چندان می کند و سالیان سال با مراقبت های درست می تواند بر روی دندان های شما بماند. کامپوزیت دندان این امکان را برای شما فراهم کرده است اما گاهی قیمت آن دغدغه بسیار زیادی ایجاد می کند. به همین علت است که برای رضایت هر جه بیشتر شما امکان کامپوزیت دندان قسطی از طریق این کلینیک برای شما فراهم شده است.

مزایای کامپوزیت دندان در کلینیک عرشیان:

کلینیک عرشیان جزو کلینیک های تخفیف دندانپزشکی در تهران است که برای رفاه حال مشتریان خود کمترین سود را می برد.

 1. افزایش زیبایی و جذابیت چهره
 2. عدم آسیب به دندان
 3. انجام در یک جلسه
 4. هزینه خیلی کمتر نسبت به لمینت دندان
 5. رفع بد رنگی و بدفرمی دندان ها
 6. رفع فواصل بین دندان ها
 7. قابلیت برداشتن کامپوزیت های قدیمی

در صورتی که توان پرداخت کامل هزینه کامپوزیت دندان را ندارید می توانید از تخفیف دندانپزشکی در تهران استفاده نمایید و به صورت اقساطی هزینه های خود را پرداخت کنید.

کامپوزیت دندان به صورت اقساطی با تخفیف دندانپزشکی در تهران به چه صورت است؟

منظور از کامپوزیت دندان قسطی پرداخت هزینه آن به‌صورت ماهانه است. البته با توجه قوانین اقساطی کلینیک یا مطب پزشک باید در ابتدا مقداری از هزینه کامپوزیت را به‌عنوان پیش‌پرداخت، پرداخت کنید و مابقی هزینه را ماهانه پرداخت کنید. برای کامپوزیت دندان قسطی باید طبق وضعیت دندان‌هایتان و مجموع هزینه‌ها قراردادی را امضا کنید تا ماهانه یک مبلغ مشخصی را پرداخت کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عدم پرداخت به‌موقع اقساط منجر به جریمه شدن می‌شود.

اگر فرد معتبری باشید معمولاً پزشکان یا کلینیک‌ها راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند و از شما راحت‌تر چک خدمات اقساطی قبول می‌کنند.

اگر کامپوزیتی که انجام داده‌اید به‌صورت قسطی است و قبل از این که قسط‌هایتان را پرداخت کنید کامپوزیت‌هایتان خراب شود یا مشکلی برای آن‌ها پیش آید، می‌توانید پرداخت قسط‌ها را به تعویق بی اندازید. هرچند امروزه کامپوزیت دندان اقساطی نزد پزشکانی انجام می‌شود که از کار خود مطمئن هستند.

تخفیف دندانپزشکی در تهران

کامپوزیت دندان چه عیوبی را بر طرف می سازد؟

 • فاصله بین دندان ها
 • برجستگی و بیرون زدگی دندان ها
 • کوتاهی و بلندی دندان ها
 • زردی و بد رنگی دندان ها
 • لبخند لثه ای

زمان پرداخت و هزینه درمان با تخفیف دندانپزشکی در تهران:

زمان انجام خدمات درمانی و زیبایی دندان ها یکسان نیست و هر کلینیک دندانپزشکی هزینه و زمان متغییری برای خدمات خود در نظر می گیرند. در واقع اکثر خدمات درمانی و یا زیبایی دندانپزشکی طی یک جلسه یا دو جلسه انجام می‌شود؛ در چنین مواردی کل هزینه دندانپزشکی به صورت یکجا و در زمان شروع درمان پرداخت می‌شود. با این وجود برخی از درمان‌های دندانپزشکی مانند ارتودنسی و ایمپلنت، دوره درمان طولانی و طی چند ماه و چندین جلسه انجام می‌شود. پرداخت هزینه برای چنین خدماتی در کلینیک دندانپزشکی سیمادنت به صورت پیش پرداخت و پرداخت چند مرحله‌ای (قسطی) انجام می‌شود.

در کلینیک دندانپزشکی عرشیان شما می توانید با نوشتن چک و پرداخت اقساطی طی چندین ماه هزینه های درمانی و زیبایی خود را بپردازید. کلینیک تخصصی عرشیان به صورت شبانه روزی بوده و در تمامی ساعات روز آماده ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد.

کلینیک تخصصی عرشیان با داشتن کادری مجرب در زمینه خدمات زیبایی دندان و درمانی، بالاترین کیفیت با ارزان ترین قیمت را به شما ارائه می دهد.

برای کاهش هزینه های خود می توایند از بیمه های مختلف استفاده نموده و به کلینیک عرشیان تحویل دهید. کلینیک عرشیان تخفیف دندانپزشکی در تهران را جزوی از خدمات خود قرار داده است.

مزیت انجام خدمات زیبایی در کلینیک عرشیان:

 • تضمین کیفیت تمامی خدمات دندانی
 • تضمین قیمت نصب روکش کامپوزیتی
 • بهره گیری از مواد دندانی در بالاترین سطح کیفیت
 • تخصص بالا در ارائه خدمات
 • نصب کامپوزیت دندان اقساطی
 • و..

 

 

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه