لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی

  لبخند هالیوودی یکی از توصیف‌های دندانپزشکی زیبایی است. که برای همه بیمارانی که مایل به استفاده از یک لبخند روشن و دلپذیر هستند، با روش کامپوزیت دندان قابل دسترسی است. دندان ها، صرف نظر از عملکردشان، به عنوان شاخصی برای سلامت عمومی جسمی و روانی ما عمل می کنند. تاثیر خیره کننده لبخند هالیوودی [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

 

لبخند هالیوودی یکی از توصیف‌های دندانپزشکی زیبایی است. که برای همه بیمارانی که مایل به استفاده از یک لبخند روشن و دلپذیر هستند، با روش کامپوزیت دندان قابل دسترسی است. دندان ها، صرف نظر از عملکردشان، به عنوان شاخصی برای سلامت عمومی جسمی و روانی ما عمل می کنند. تاثیر خیره کننده لبخند هالیوودی بر روی فرش قرمز به یکی از ویژگی های بارز هالیوود تبدیل شده است. لبخندهای هالیوودی با افزایش زیبایی و جلوه طبیعی صورت؛ می تواند نیازهای افرادی را که خواهان تغییر دندان های نامرتب یا رنگ هستند، برآورده کند. بیشتر مردم درخواست لبخند هالیوودی دارند. البته روش‌های زیادی در دندانپزشکی زیبایی وجود دارد. مردم هر کدام را بیشتر می پسندند، می‌توانند انتخاب کنند.

لبخند هالیوودی چیست؟

یک لبخند روشن نشان دهنده شادی و سلامتی است. انقلاب تکنولوژیکی در دندانپزشکی استفاده از یک لبخند جذاب را برای افراد دارای مشکلات دندان را آسان کرده است. لبخند هالیوودی که بسیار محبوب شده است به شما امکان را می دهد؛ دندان های خود را تغییر دهید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. این یک درمان دندانپزشکی بدون درد است. ویژگی آن این است که همه دندان های شما را از نظر شکل و درخشندگی جذاب کنید. داشتن لبخند شبیه به ستارگان هالیوود؛ اکنون به لطف نوآوری های فنی مانند روکش دندان و کشفیات تکنولوژیکی دندانپزشکی مدرن، مانند لیزر امکان پذیر است.

چگونه می توانم لبخند هالیوودی داشته باشم؟

اولین قدم تماس با دندانپزشک برای ارزیابی سلامت دهان و دندان و تمایل شما در پذیرش لبخند هالیوودی است. مشکلاتی مانند ناهنجاری شدید، نیش نامنظم و دندان قروچه ممکن است ابتدا به درمان ارتودنسی نیاز داشته باشد.

قبل از هرگونه درمان زیبایی دندان، دندان ها باید تمیز و عاری از هرگونه عفونت باشند. بیماران مبتلا به پوسیدگی دندان و بیماری لثه ممکن است ابتدا به درمان مناسب نیاز داشته باشند. باید قبل از نصب روکش دندان ها از سلامت آنها اطمینان حاصل شود. دندان های دارای لکه یا تغییر رنگ نیز می توانند با روکش های کامپوزیتی پوشانده شوند. همانطور که می توان دندان های خرد شده یا ترک خورده را پوشاند.

چگونه یک لبخند هالیوودی می تواند زندگی اجتماعی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

کیفیت دندان های ما مانند یک کتاب باز برای غریبه ها خوانده می شود. که جزئیات پیچیده ای را که اغلب نادرست هستند، از حالات جسمی و روحی شخصی ما آشکار می کند. به عنوان مثال، ما ناخودآگاه شکاف ها و دندان های از دست رفته را با بیماری و سوء تغذیه مرتبط می کنیم. ما حفره های دندانی و تغییر رنگ را به بهداشت ضعیف ترجمه می کنیم. در دنیای اجتماعی، هرچقدر هم ناعادلانه به نظر برسد، نمی توان با یک لبخند بد کنار آمد.

به طور کلی و براساس گواهی های علمی؛ رژیم غذایی نامناسب، وضعیت روحی و محیطی در نهایت بر دندان های شما تأثیر می گذارد. سال ها تجربه و مطالعه همگان را در انتخاب معیارهای زیبایی یاری داده است. بنابراین، سفیدهای مرواریدی به یک معیار قابل اعتماد برای سلامتی تبدیل شده اند. 

روش لبخند هالیوودی با کامپوزیت دندان می تواند وضعیت زیبایی دندان های شما را تغییر دهد. چندین مطالعه بارها و بارها ثابت می کند که چگونه یک مجموعه کامل دندان می تواند صعود شما را از نردبان شغلی تسریع کند. در موارد خاص، می تواند زندگی اجتماعی شما را گسترش دهد. مطلوبیت لبخند هالیوود تنها برای این عوامل افزایش یافته است.

انواع کامپوزیت ونیر

ساختار کامپوزیت ونیر همان چیزیست که روش لبخند هالیوود بر آن متکی است. انواع روکش‌های کامپوزیتی هستند که لبخند هالیوودی را تشکیل می دهند. البته از نظر کیفیت و هزینه متفاوت است. بر این اساس سه نوع اصلی هستند:

بین این سه نوع، البته روکش های کامپوزیتی بهترین قیمت را دارند.

 

کاربردهای هر سه نوع روکش

  • همه انواع روکش ها می توانند مشکلات زیبایی دندان ها را از جمله لب پریدگی ها، لکه ها، تغییر رنگ، خرابی و ناهماهنگی را برطرف کنند.
  • انواع روکش ها می توانند روشنایی و درخشندگی را به لبخند شما اضافه کنند. 
  • همه انواع روکش ها مانند دندان های طبیعی رفتار می کنند و تا حدودی ظاهر طبیعی دارند.

هزینه لبخند هالیوودی با کامپوزیت دندان

هزینه لبخند هالیوود بر اساس نوع مواد استفاده شده، تعداد روکش های دندانی که باید قرار داده شود؛ وضعیت لثه و دندان های دریافت کننده و سایه مورد نظر محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت ها به مقاله … مراجعه نمایید. و یا همین حالا وقت بگیرید تا پس از معاینه دقیق، از هزینه آگاه شوید.

به عنوان مثال، روکش کامپوزیت مقرون به صرفه ترین گزینه برای یک لبخند هالیوودی است. اطلاعات بیشتر درباره لبخند هالیوودی با کامپوزیت: طرح لبخند با کامپوزیت

آماده سازی دندان ها

هنگامی که در مورد ویژگی ها و شکل لبخند مورد علاقه خود تصمیم گرفتید؛ آماده سازی دندان در طول ساخت روکش های کامپوزیتی شما آغاز می شود. آماده سازی دندان ها شامل سفید کردن دندان ها در صورت لزوم است. تا همه آنها با سایه روکش انتخاب شده مطابقت داشته باشند. حداقل آماده سازی دندان، مانند برداشتن بافت دندان نیز مورد نیاز است. اما دندانپزشک مطمئن می شود که این تجربه تا حد ممکن برای شما بدون درد باشد. 

 ونیر موقتی و ونیر دائمی

روکش های موقت طوری تنظیم شده اند که با طرح لبخند جدید مطابقت داشته باشند. و به بیماران این امکان را می دهند که ببینند از کامپوزیت‌های لبخند هالیوودی خود چه انتظاری دارند. البته ونیر کامپوزیت های دائمی خیلی طول نمی کشند تا آماده شوند. در نتیجه اگر عجله ندارید می توانید تا آماده شدن آنها صبر کنید. اگر خیر، می توانید از روکش موقت استفاده کنید.

روند ایجاد لبخند هالیوودی

ما با بهره گیری از بهترین تکنسین ها و پزشکان، ونیر کامپوزیت مورد نظر جهت داشتن لبخند هالیوودی را تهیه می کنیم. روکش ها با استفاده از رزین دندان به سطح جلویی دندان ها متصل می شوند تا محکم شوند. وقتی کلینیک ما را ترک می کنید، یک لبخند هالیوودی خواهید داشت که می توانید به دنیا نشان دهید.

به منظور نظارت بر سلامت دهان و دندان، عملکرد نیش و اطمینان از رضایت از کامپوزیت خود؛ از بیماران دعوت می شود تا طی یک هفته تا ده روز برای ویزیت بعدی مراجعه کنند. همچنین در این مدت به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

 

آیا لازم است برای داشتن لبخند هالیوودی همه دندان ها روکش کامپوزیت شوند؟

تعداد دندانهایی که برای داشتن روکش کامپوزیتی انتخاب می کنید؛ بستگی به این دارد که هنگام لبخند زدن چه دندان هایی دیده می شوند. معمولاً افراد قسمت جلویی دندان ها را که حدود شش تا هشت دندان است، کامپوزیت می کنند.

برخی دیگر ترجیح می دهند هشت دندان قدامی بالا و پایین با روکش کامپوزیتی شوند. انتخاب ها احتمالاً به شکل دندان، تقارن، تناسب دهان با چهره و یکنواختی بستگی دارد. البته پزشکان ما نیز در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند.

چگونه از کامپوزیت‌های لبخند هالیوودی خود مراقبت کنم؟

لبخند هالیوودی با کامپوزیت دندان یک گزینه بسیار امکان پذیر برای اصلاح زیبایی دندان ها و داشتن یک لبخند بی عیب و نقص است. نمی توان تأثیر دندانپزشکی بر عزت نفس فرد را نادیده گرفت. یک روش ساده به عنوان یک لبخند هالیوودی می تواند خنده را با تکنیک های ساده دوباره اختراع کند.

به عنوان مثال، با استفاده از روکش های مختلف دندان که می تواند تقریباً تمام مشکلات دندان را تحت الشعاع قرار دهد.

مراقبت از لبخند هالیوودی شما شامل روال معمول بهداشت دندان است. ویزیت منظم دندانپزشک هر شش ماه نیز باید حفظ شود. وضعیت روکش های دندان هر سال مورد بررسی قرار می گیرد تا از وضعیت آنها اطمینان حاصل شود. هنگام گاز گرفتن غذاهای جامد و سخت و هنگام شرکت در ورزش های کمی خشن، باید مراقب باشید. روکش های چسبی، در عین ایمن بودن، به اندازه ساختار دندان طبیعی شما قوی نیستند. پزشک ممکن است پوشیدن محافظ در شب را برای محافظت از روکش ها در برابر خطر دندان قروچه توصیه کند.

خاطرنشان می کنیم که حتما:

از مسواک های نرم استفاده کنید زیرا مسواک زدن بد می تواند باعث التهاب بافت لثه شود. با استفاده از نخ دندان بین دندان ها را تمیز کنید. از استعمال دخانیات خودداری کنید زیرا باعث خشک شدن دهان و زرد شدن دندان ها می شود. به شدت توصیه می شود از نوشابه، قهوه و کیک های خیلی شیرین خودداری کنید.

ترجمه شده از وبسایت

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه