هزینه کامپوزیت دندان سال 1403

هزینه کامپوزیت دندان سال 1403

میزان هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 از مهم ترین دغدغه هایی است که مراجعین از ابتدای سال 1403 با آن دست و پنجه نرم می کنند. کسانی که میخواهند دندان های زیباتری داشته باشند،به سراغ کامپوزیت و یا لمینت دندان می روند تا دندان های زیباتری را به [...]

همراه دوستان خود مطالعه کنید!
همراه دوستان خود مطالعه کنید!

هزینه کامپوزیت دندان - 1403

نوع و برندبه ازای هر واحد
🔹 توکویاما(ژاپنی bw)1/390/000
🔹 توکویاما(ژاپنی) رنگ طبیعی1/090/000
🔹 کاریزما(آلمانی)1/590/000
🔹 سارمکو سوئیس 1/690/000
🔹 اولترادنت نانوسرامیک(آمریکا)2/790/000
🔹 آی پی اس نانو سرامیک (آلمانی)2/890/000
🔹 آی پی اس لیرینگ450/000
جهت دریافت تعرفه کامپوزیت زیبایی با تخفیف ویژه تماس بگیرید ۰۲۱۷۷۲۰۶۰۰۰
📍هم سطح سازی، قرینه سازی رایگان
📍اقساط بدون سود، بلند مدت

میزان هزینه کامپوزیت دندان سال 1403

هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 از مهم ترین دغدغه هایی است که مراجعین از ابتدای سال 1403 با آن دست و پنجه نرم می کنند. کسانی که میخواهند دندان های زیباتری داشته باشند،به سراغ کامپوزیت و یا لمینت دندان می روند تا دندان های زیباتری را به خود هدیه دهند و با اعتماد به نفس بیشتری در عموم حاضر شوند..بنابراین می خواهیم درباره کامپوزیت که یکی از روش های محبوب زیبایی دندان است صحبت کنیم..

اما پیش از آنکه درباره هزینه کامپوزیت بدانید،پیشنهاد می کنیم در ابتدا با روش کامپوزیت دندان آشنا شوید و بعد به سراغ هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 می رویم. در این مقاله شما مطالبی را درباره کامپوزیت دندان، ویژگی های آن، کیفیت و هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 خواهید خواند. همچنین اگر سوالی دارید، کافیست از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید و هرگونه سوال و ابهام مدنظرتان را مطرح کنید.

شناخت کامپوزیت دندان

در شرح کامپوزیت دندان سال 1403 باید بدانیم کامپوزیت دندان روکش و لایه ای است که بر روی دندان ها قرار می گیرد. این لایه باعث زیبایی ظاهری دندان ها و جلوه ای مطلوب تر در چهره افراد می شود.کامپوزیت دندان میتواند نقص های احتمالی دندان هایتان را پوشش دهد و برخی عیوب جزئی در دندان هایتان را رفع نماید. بهتر است بدانید در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 هزینه کامپوزیت دندان، نسبت به لمینت همچنان کمتر می باشد. البته این دو روش تفاوت های زیادی با هم دارند که همین تفاوت ها باعث فرق بین هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 و لمینت دندان می شوند.

کامپوزیت دندانی در یک جلسه و در مطب دندانپزشکی بر روی دندان هایتان کاشت و شکل داده می شود. فرم نهایی کامپوزیت دندان میتواند بر روی زیباتر شدن لبخند شما تاثیرگذار باشد. بنابراین بسیار مهم است که کاشت دندان های کامپوزیتی خود را دست متخصصی ماهر و کاربلد بسپارید که در ادامه کلینیکی تخصصی را در این زمینه به شما معرفی می نمائیم.باید اشاره کنیم کامپوزیت نقص های کوچک دندان ها را پوشش می دهد که همین ویژگی سبب تفاوت هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 با دیگر روش های زیبایی دندان می باشد..در ادامه هزینه کامپوزیت سال 1403 به برخی از عیوب دندانی که با کامپوزیت رفع می شوند اشاره می کنیم..

 1. فاصله های بین دندانی یا دیاستم  که با کامپوزیت قابل پوشش است.
 2. تغییر رنگ دندان به دلیل مصرف بیش از حد سیگار، چای و قهوه
 3. بی نظمی های جزیی دندان
 4. و..

بر روی گزینه رو به رو کلیک کرده تا بتوانید به طور کامل در اینباره یعنی رفع عیوب دندانی توسط کامپوزیت دندان مطالبی بیشتر را بخوانید: اینجا کلیک کنید.

هزینه کامپوزیت دندان سال 1403

هزینه کامپوزیت دندان سال 1403، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد و میتواند متغیر باشد. از جمله عوامل تاثیرگذار در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 هزینه ای است که دندانپزشک در قبال کاشت کامپوزیت دندان دریافت می کند. مهارت و تخصص او میتواند بر روی هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 تاثیرگذار باشد.باید دقت داشت که هزینه کاشت هر واحد کامپوزیت دندان سال 1403 با هزینه کاشت یکجا و کامل کامپوزیت دندان متفاوت می باشد.در ادامه محتوای هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 باید دانست که از دیگر عوامل موثر در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403، منطقه جغرافیایی می باشد که در ادامه شرح هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 به آن می پردازیم.

باید توجه داشت که تعداد دندان ها و هزینه های جانبی مانند پر کردن دندان های خراب و رفع عیوب دیگر دندانی پیش از کامپوزیت دندان نیز می تواند بر هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 تأثیرگذار باشد و باید به آن توجه کرد.در ادامه هزینه کامپوزیت سال 1403 هر کدام از این عوامل را بررسی می کنیم بنابراین تا انتهای مقاله هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 ما را همراهی کنید.

دستمزد دندانپزشک بابت هزینه کامپوزیت دندان سال 1403

همانطور که اشاره شد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در هزینه کامپوزیت دندان‌، میزان هزینه دریافتی یا به قولی دستمزد دندانپزشک بابت کاشت کامپوزیت دندان می باشد.به عبارت دیگر یک دندانپزشک ماهر و متخصص برای کامپوزیت کردن دندان‌های مراجعه کنندگان خود، هزینه‌ی بیشتری را نسبت به دیگر دندانپزشکان که هیچ پیشینه و تجربه ای در زمینه کاشت کامپوزیت دندان ندارند؛دریافت می‌کند.

البته همیشه بالاتر بودن هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 به معنی کار بهتر توسط دندانپزشک و هزینه پایین کاشت کامپوزیت دندان توسط دندانپزشکان دیگر به معنی بد بودن عملکرد آنان نیست.. گاه ممکن است بعضی از کلینیک ها شرایطی را فراهم کنند که افراد با قیمت مناسب تری بتوانند دندان های زیباتری داشته باشند. شاید بتوان گفت اگرچه دستمزد متخصصین بیشتر از دیگر دندانپزشکان است اما این موضوع به معنی کیفیت قطعی کاشت کامپوزیت دندان نیست.

مشاهده نمونه کارهای هر کلینیک میتواند در انتخاب درست به شما کمک کند.اگر با این گفته ما دچار شک و ابهام در کیفیت کار کلینیک های دندانپزشکی برای کاشت کامپوزیت دندانی و میزان هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 در انتهای کاشت کامپوزیت هستید باید به شما این مژده را بدهیم که دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان با مناسب ترین قیمت ممکن و نیز حتی امکان پرداخت اقساطی هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 به علاقمندان برای کاشت کامپوزیت دندان بالاترین کیفیت کاشت کامپوزیت دندانی را ارائه می دهد..برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای محتوای هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 با ما همراه باشید.

تاثیر منطقه‌ جغرافیایی در هزینه کامپوزیت دندان

از جمله دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار در هزینه کامپوزیت دندان‌ سال 1403، منطقه‌ی جغرافیایی مطب دندانپزشکی می باشد. به عنوان مثال یک مطب دندانپزشکی واقع در مرکز شهر، ممکن است هزینه‌ی بیشتری را از مطب‌های حوالی شهر برای هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 در نظر گرفته و به همان میزان هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 را از مراجعین خود دریافت کند.و به اصطلاح هزینه‌ لوکیشن دندانپزشکی را به هزینه‌ کلی کامپوزیت دندان سال 1403 اضافه نماید.

مسئله‌ای که درباره‌ی این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد، این است که به میزانی که یک مطب دندانپزشکی در سطح شهر شناخته شده‌تر و مشهورتر باشد،مراجعه کنندگان برای هزینه کامپوزیت دندان‌ سال 1403 مبالغ بالاتری را نیز پرداخت خواهند کرد. چه بسا بسیاری از مطب‌های دندانپزشکی برای شناخته تر شدن بین افراد و جذب مشتری برای ارائه خدماتشان، تعرفه‌هایی ارزان‌تر از سایر کلینیک‌ها برای هزینه کامپوزیت دندان‌ سال 1403 در نظر می گیرند. و در نتیجه کاهش هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 تعداد مشتریان آن‌ها در طی زمان زیادتر خواهد شد.

تعداد دندان‌ها

از جمله دیگر عوامل موثر در تعیین هزینه کامپوزیت دندان سال 1403، تعداد دندان‌هایی است که افراد قصد دارند کامپوزیت کنند.این مسئله همان میزان هزینه هر واحد کامپوزیت دندانی را در بر می گیرد که پیش تر مختصر توضیحی درباره اش خدمتتان عرض کردیم.بعضی از مراجعه کنندگان، تنها تمایل دارند که دندان‌های ردیف بالا را کامپوزیت کنند. و یا دندان‌هایی که کج و فاصله دار هستند را کامپوزیت کرده تا لبخند زیباتری داشته باشند و با اعتماد به نفس بیشتری در جمع صحبت کنند. به طور کلی با توجه به کم یا زیاد بودن تعداد دندان‌هایی که قصد کامپوزیت آن‌ها را دارید، میزان هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 برایتان متفاوت خواهد بود.

هزینه‌ کامپوزیت دندان سال 1403 با توجه به  هر واحد از دندان‌ها، از ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و بیشتر نیز می گردد که این میزان بالاتر رفتن هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 برای هر واحد کامپوزیت دندانی با توجه به مهارت و تخصص دندانپزشک،لوکیشن کلینیک و کیفیت مواد کاشت همچنین پیش از آن هزینه رفع عیوب دندانی نیز با دیگر کلینیک ها متفاوت می باشد که توضیحات کامل تری درباره این هزینه های جانبی رفع عیوب دندانی ارائه خواهیم داد.

میزان هزینه های جانبی دندان ها

 1. تورم و التهاب لثه
 2. بیرون زدگی لثه ها
 3. پوسیدگی دندان ها
 4. و..

هزینه‌های جانبی کامپوزیت دندان از جمله‌  عوامل دیگر تعیین کننده‌ی هزینه کامپوزیت دندان‌ سال 1403 می باشند.هزینه‌های جانبی در صورت وجود عیوب دندانی نیز پیش از کاشت کامپوزیت دندان در نظر گرفته می شوند که مشخص می گردد این هزینه‌های جانبی، مرتبط با مشکلات دهان و دندان می باشند.

برای مثال بعضی از افراد قبل از کامپوزیت کردن دندان‌های خود، تمایل  دارند تا مشکلات مربوط به لثه و دندان‌های خود را برطرف کنند و یا ناچار به انجام این کار هستند زیرا در صورتی که لثه ها دارای مشکلاتی مانند تورم و التهاب لثه و نیز خون ریزی باشند و این مشکلات حل نشوند و یا برای افراد قابل حل نباشند به هیچ وجه کامپوزیت دندان برای آنان نصب نمی گردد.

اگر برای کامپوزیت دندان‌های افراد لازم باشد که لثه‌ها در جهت افزایش طول تاج لیفت شوند،مراجعین باید هزینه‌ای را برای این کار علاوه بر هزینه کامپوزیت سال 1403 بپردازند. افرادی که دارای لبخند لثه‌ای هستند و به عبارتی در هنگام خندیدن لثه‌ هایشان مشخص می‌شود، در صورت تمایل می‌توانند لثه‌های خود را جراحی کرده و کوچک کنند و بدین جهت هزینه‌ای بر روی کامپوزیت دندان‌هایشان اضافه خواهد شد. از جمله موارد جانبی موثر دیگر برای هزینه کامپوزیت دندان سال 1403، رفع پوسیدگی دندان‌ها می باشد.

 به عبارتی افرادی که دارای دندان‌های پوسیده و آسیب دیده هستند، قبل از کامپوزیت دندان‌ها واجب است که به درمان پوسیدگی دندان‌های خود اقدام کنند و در صورت رفع کامل مشکل و تأیید این موضوع توسط دندانپزشک متخصص کاشت کامپوزیت دندان بر روی دندان های فرد اِعمال شده و تمامی هزینه رفع پوسیدگی و دندان های آسیب دیده وی با هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 محاسبه می گردد.

تعرفه کامپوزیت دندان سال 1403

صادقانه باید خدمتتان عرض کنیم در طول زمان به علت پیشرفت متد کاشت کامپوزیت دندانی و نیز افزایش هزینه ها با توجه به نرخ روز امکان پرداخت کمتر هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 وجود ندارد اگر از طرف دندانپزشکانی شنیده اید که هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 در کلینیک شان ارزان تر از سال های قبل یا دیگر کلینیک های دندانپزشکی می باشد پیش از تصمیم گیری سریع و احساسی که بیشتر از روی ذوق و خوشحالی اتفاق می افتد کمی تعلل کرده و به موادی که باید به  کیفیت آن ها در کاشت کامپوزیت دندان حساس باشید،توجه کنید.البته موارد دیگری هم هستند که باید بررسی شوند که به آن ها می پردازیم.

به طور قطع هیچ دندانپزشک متخصصی که برای کاشت کامپوزیت از موادی مرغوب و با کیفیت استفاده می کند و نیز به مهارت و تخصص خود در کاشت کامپوزیت دندان اطمینان دارد و همچنین کلینیکی زیبا در بهترین لوکیشن شهر دارد به میزان مشخص و اعجاب انگیزی هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 را در کلینیک خود کاهش نمی دهد و با این گفته دیگران را جذب کاشت کامپوزیت دندان در کلینیک خود نمی کند.

باید ذکر کنیم اغلب دندانپزشکان برای ارائه گسترده تر و سریع تر خدماتشان مثل کامپوزیت ممکن است گاهی تخفیفی بر روی هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 ترتیب دهد و این نیز قابل قبول می باشد ولی باید در این مورد هم از اهمیت و توجه به نکات لازم غافل نشد که به آن ها اشاره می کنیم.

نکات لازم برای بهره مندی از تخفیف قیمت کامپوزیت دندان سال 1403

اهمیت به این نکات را پیش از اطمینانِ خاطر بابت کاشت کامپوزیت دندان تخفیفی و یا حتی هزینه کامل آن جدی بگیرید.

 1. میزان اعتبار کلینیک دندانپزشکی
 2. تخصص و مهارت دندانپزشک بسیار مهم و موثر در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403
 3. لوکیشن دندانپزشکی
 4. کیفیت مواد کاشت کامپوزیت دندانی بسیار مهم و موثر در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403
 5. میزان رضایتمندی مراجعین قبلی از بابت کامپوزیت دندان سال 1403
 6. نوع و رنگ موردنظر کامپوزیت دندان

اشاره به تنوع رنگی کامپوزیت

کامپوزیت دندان در درجات رنگی متنوعی عرضه می شوند که این درجات رنگی بر هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 تأثیرگذار می باشند..

درجات رنگی گوناگون کامپوزیت دندان از این قبیل می باشند:

 1. درجه رنگی A1
 2. درجه رنگی A2
 3. درجه رنگی A3
 4. درجه رنگی A3.5
 5. درجه رنگی A4
 6. درجه رنگی B1
 7. درجه رنگی B2
 8. درجه رنگی B3
 9. درجه رنگی C3
 10. درجه رنگی CV
 11. درجه رنگی CVD
 12. درجه رنگی رنگ کامپوزیت دندان BW
 13. درجه رنگی XBW

معرفی طیف های رنگی کامپوزیت دندان

 1. درجات رنگی A:طیف رنگی رنگ قهوه ای که تا حدودی نزدیک به رنگ قرمز می باشند
 2. درجات رنگی B:طیف رنگی رنگ قهوه ای که تاحدودی نزدیک به رنگ زرد می باشند
 3. درجات رنگی C:طیف رنگی رنگ خاکستری
 4. درجات رنگی D:طیف رنگی رنگ خاکستری که تا حدودی نزدیک به رنگ قرمز می باشند

باید توجه داشت که این درجات و طیف های رنگی بسیار در در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 تأثیرگذار هستند و با توجه به تشخیص و تأیید دندانپزشک برای کاشت کامپوزیت رنگی متناسب با چهره و رنگ موها و چشمانتان و.. یا تمایل به انتخاب درجه رنگی مورد علاقه خود در هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 موثر واقع می گردند.

قیمت کامپوزیت دندان سال 1403 در عرشیان کلینیک

پرداخت هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 در دندانپزشکی شبانه روزی عرشیان، به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است که این مسئله را پیش تر بیان نمودیم.با توجه به شرایط اقتصادی روز، عرشیان کلینیک موقعیتی را فراهم کرده است که بتوانید از زیبایی لبخند خود لذت ببرید.لذا توجه داشته باشید عرشیان کلینیک تمامی خدمات دندانی خود را اعم از کاشت کامپوزیت از لحاظ کیفیت مواد و کیفیت کاشت کامپوزیت دندانی ضمانت نموده و از متخصصین و کادر حرفه ای و مجربی برخوردار می باشد.

تماشای نمونه کارهایی که متخصصین عرشیان کلینیک برای اطمینان خاطرتان از کاشت کامپوزیت در کلینیک خود فراهم کرده اند، میتواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را برای کاشت کامپوزیت دندان  توسط ایشان داشته باشید. اطلاعات بیشتر

همچنین در صورتی که نیازمند اطلاعات بیشتری در خصوص کاشت کامپوزیت دندان و هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 که در عرشیان کلینیک قسطی می باشد؛هستید می توانید از مشاوره رایگان عرشیان کلینیک بهره مند گردید.از توجه تان به محتوای هزینه کامپوزیت دندان سال 1403 سپاسگزاریم.

پیروز و موفق باشید.

مقاله‌های مرتبط

ثبت ديدگاه